Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Esti femeie!


Recommended Posts

Esti… femeie! Priveste-te in oglinda! Esti frumoasa! Chiar daca esti grasa sau slaba. Chiar daca ai celulita sau pistrui. Esti frumoasa! Nu uita ca intr-un colt al sufletului tau esti frumoasa. Tu stii sa razi sau sa plangi, sau poate stii sa… visezi. De ce nu te privesti mai bine? Poate esti indragostita sau poate stii sa te ridici la greu. Esti frumoasa fiindca stii sa faci orice. Nimeni nu te poate lovi. Nici macar tu insati. Ce bine gatesti, ce frumos desenezi, ce usor dansezi! Ti-ai cumparat un ruj nou? Hai, priveste-te din nou! Esti frumoasa! Hei!… Straluceste! Esti…Femeie!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns
M-am speriat.. ma uit la anuntzuri si vad scris.. "esti femeie" ma duc la baie... sa ma uit in oglinda si sa vad..., ma linishtesc, nu stralucesc, sunt barbat. Nebarbierit, cu inceput de kelie dar bucuros... caci crezusem cand am citit anuntzul... ... mereu Maskul` Giocsanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sant...femeie! Ma privesc in oglinda! Sant frumoasa! Chiar daca sant durdulie. Chiar daca am celulita. Sant frumoasa! Nu numai intr-un colt al sufletului meu sant frumoasa. Stiu sa rad, sa plang, si stiu sa... visez. Ma privesc mai bine. Sant indragostita si stiu sa ma ridic la greu. Sant frumoasa fiindca stiu sa fac orice. Nimeni nu ma poate lovi. Nici macar eu insami? Hmm... m-am lovit de atatea ori...si m-a durut atat de rau... vreau sa evit loviturile... am invatat sa nu ma mai lovesc...dar cred ca o voi mai face... dar cu toate astea raman frumoasa. Ce bine gatesc, ce frumos cant! Mi-am cumparat un parfum nou! Ma privesc din nou! Sant frumoasa! Stralucesc! Sant...Femeie!!! Sant...OM!!!! Multumesc Rachel. "Un om nehotarat ajunge la fiecare pas pe pragul unei alternative, adica in situatia de a vedea ca este intr-adevar o fiinta libera. Un om hotarat este lipsit de acest neajuns." Lucian Blaga
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...