Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul Studentelor .... in vacantza !!! (9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Multumesc pentru felicitari, ma simt in sfarsit recompensata pentru munca depusa, pentru orele pe care le-am petrecut invatand. Satisfactia este mare. Iri, a fost mai greu la examenul scris..am dat sinteza,10 subiecte din 10 materii din cei 4 ani.Am avut emotii dar mi-au trecut in momentul in care am vazut subiectele si mi-am dat seama ca le stiu. Baremul de corectare a fost super naspha...s-au punctat anumite chestii la care nu ne asteptam. La prezentarea proiectului a fost mai usor cu toate ca am avut emotii si aici. Presedintele comisiei ne-a adunat la inceput pe toti si ne-a spus ce aspecte ale lucrarii sa prezentam ..fara referiri la partea teoretica ..am prezenat doar partea practica, apoi mi-au mai pus vreo 3 intrebari legate de tema...si asta a fost tot. Cgaby, distractie placuta la serbare! Andreea, mai ai putin si termini..sunt sigura ca o sa fie bine..cand ai licenta? Alexia, te admir..desi imi doresc al doilea copil nu am avut curaj sa il fac pana la terminarea facultatii dar de acum ma apuc de treaba. Lavinai, bafta maine...te asteptam cu vesti bune! Va doresc multa putere pentru invatat si mult succes la examene! [pup] Gianina si Simona Andreea(24.07.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gianina te rog f. spune-mi si mie cum este cu practica ca sunt putin dezorientata si nu stiu prea multe despre lucrarea de la practica. Ma bucur ca ai scapat cu bine.[flo][flo][flo] hai fetelor nu ati luat vacanta ca eu mai am 3examene si gata iri http://pg.photos.yahoo.com/ph/iri_sori/album?src=ph&.dir=/86bcre2&.tok=
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

as aprecia o pereche de pumni strnasi si pentru mine pemaine..ca e ULTIMUL EXAMEN si nu prea m-a dat cheful afara din casa...sunt sigura ca ma intelegeti! o sa revin maine pe aici, daca o sa mai pot printre [q][q][q] ca s-a terminat[q]..mie chiar imi pare rau de tot...a fost frumos si s-au dus asa repede 6 ani[q][q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by megbeng
as aprecia o pereche de pumni strnasi si pentru mine pemaine..ca e ULTIMUL EXAMEN si nu prea m-a dat cheful afara din casa...sunt sigura ca ma intelegeti! o sa revin maine pe aici, daca o sa mai pot printre [q][q][q] ca s-a terminat[q]..mie chiar imi pare rau de tot...a fost frumos si s-au dus asa repede 6 ani[q][q]
Ce sa-ti fac megbeng daca te-ai grabit sa faci facultatea in 6 ani [:D]. In primul an asistentul de anato ne tot zice ca la medicina " primii 6 ani sunt grei pana ajungi in anul trei ". Succes la ultimul examen [pup]. Bafta la fetele cu examene zilele astea. [flo] Si eu am maine examen la psihiatrie si daca as mai fi avut cateva zile ce bine era [bang]. "Poti fi increzator in ziua de maine daca umbli astazi cu Dumnezeu!" Alexxia [gravi] 21+ si Ruty [iepu] 4,11 ani POZE : http://photos.yahoo.com/alexxia_oana_bunea JURNAL http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?member=1865
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Megbeng, Alexxia, mult succes maine la examen. Iri, lucrarea de diploma am facut-o asa: mai intai mi-am ales o tema de cercetare..apoi am cautat materiale pe tema respectiva, am stabilit obiectivele, ipotezele, metodele, am aplicat testele, am facut statistica si la sfarsit concluziile, strategii de optimizare. Noua ne-au dat inca din anul II sa facem lucrari de cercetare si tare bine ne-au mai prins (eram grupati cate 4-5 studenti). Daca vrei iti trimit standardele APA privind redactarea unei lucrari de cerectare. Andreea, sigur ca raman alaturi de voi, imi sunteti tare dragi! Cristina, ce mai faci...nu ne-ai mai scris demult [pup] Gianina si Simona Andreea(24.07.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yupiii... ce bine ca nu ne parasesti [bis] Ma bag si eu la [nani]... Noapte buna studentici ... Bafta multa fetelor care au maine examen...
quote:
Originally posted by gianina
Megbeng, Alexxia, mult succes maine la examen. Andreea, sigur ca raman alaturi de voi, imi sunteti tare dragi! Cristina, ce mai faci...nu ne-ai mai scris demult [pup] Gianina si Simona Andreea(24.07.2003)
[url="http://daisyPath.com/days/061014/2/2/+2/1/.png"]Nunta noastra[/url] Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...