Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici Iulie-August 2004(56)


Recommended Posts

Am luat o No-Spa si un supliment "PRO NATAL" care contine si ceva de linistire si mi-a fost dat de doctorita mea. Kamy, cred ca esti super incantata, eu abia astept echo aia serioasa, cand se vor analiza organele puiutului! Si in alta ordine de idei, sper ca ti-a placut Iasul, chiar daca a plouat cam tare in noaptea de Inviere! Roberta + BeBe scump din burtica - 20 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Biluta - multumesc mult, sper ca nu am plictisit pe nimeni cu asta, dar e un subiect care ma preocupa pe mine acum (asta ca sa imi iau gindul de la sarcina, evident), asa ca ce imi spui tu imi este folositor - si sunt de acord cu tine. Si eu cred ca trebuie sa le explici copiilor, evident la nivelul lor de intelegere si ca totul se obtine prin educatie si atentie. Kamy - suna super ce spui tu - nu prea inteleg eu care e a 4-a dimensiune, dar in fine... Ecografie din asta spunea si Mihaela Radulescu ca a facut in Israel si era si ea la fel de incintata de imagini. Gabriela [gravi] saptamina 25 DPN 25 iulie 2004 Dr. Florina Mihalache - CFR2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate Gabi si pe noi a inceput sa ne preocupe asta.....eeu tot caut articole si ma uit si la emisiunea aia de la tele7 abc (cred ca e singura...daca ma insel e bine) "abc-ul parintilor" sau ceva de genul asta...e simpatica si mai ales interesanta la capitolele de psihologie infantila, e tipa aia, psiholog Smaranda..nu mai stiu cum, care vorbeste ff bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Colul este inchis,totul este ok,dar stiti si voi cum este cu paranoia asta. Super eco asta,as vrea si eu sa fac asa ceva,macar de curiozitate.Chiar si asta 2D este as super,daramite 3D sau mai bine 4D!!!!!Si asa parca i-am vazut trasaturile puiutului meu (sau mi s-a parut mie de fericire).Nu pot sa-l uit cum dormea el aseara cu manuta in gura!!!!Scumpul de el. Monique
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea, e duminica dimineatza (de la 9.30 la 10 parca) si in reluare lunea de la 4.30 la 5. Danule mama, tinem pumnii!!! [pup] hihihi, Monique, stii ca se zice ca daca tine minutca la cap si doarme e semn ca se simte bine acolo la el in naveta spatiala......[il] in alta ordine de idei ati cobit azi cu durerile de picioare si m-au luat si pe mine niste crampe (sunt si de la vremea asta "minunata")...trebuie neaparat sa iau un supliment de magneziu ca ma zapacesc altfel [xx(].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...