Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA, poftiti la o barfa!!! (14)


Recommended Posts

Am gasit henna aici (pentru cind eram gravida si nu am avut voie sa ma vopsesc) [url="http://www.metrobeauty.com/showitem.cfm?itemnum=1457.0&catnum=0"]henna[/url] Iti alegi ce culoare vrei si am avut rezultate foarte bune. Ai incercat sa te duci la coafor? Ei au alte vopsele decit se vind la drugstore si poate prinde mai bine. Anamaria mama la Nick (6)& Alex (3) [url]http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/alex2.jpg[/url] [url]http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/nick2.jpg[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Tu ai cumparat henna din aia? Din cate stiu eu henna care e buna e cea cu care stai in cap o ora (in fine un timp scurt, nu peste noapte). In Romania costa ceva mai mult (170 000 aia pe care o foloseam eu, 250 000 la Body Shop); cred ca am s-o incerc pe asta de la tine, multumesc f mult! Nu ma vopsesc la coafor din motive de scurtime financiara, si asa dau 25 de dolari sa-mi taie 1cm din par (par care e mult si cret, se aranjeaza cu degetele), ah necazurile, de aia mi-au iesit fire albe...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ocebine Am ajuns cu mari nervi la teatru. Una din strazile pe care m-am bagat a fost blocata de un cretin de la UPS care ramasese blocat intre doua truckuri de la Airborne Express.
concurentza arz-o focul :). Chiar, voi ati observat cita antireclama este in tara asta? incepind de la beti pepsi nu cola si terminind cu nu votati Kerry..votati Bush.... P.S. Ocebine..bine ca ai ajuns la teatru in timp..in ciuda celor de la carat packete..ca altfel parca vad ca nu mai foloseai decit FedEx:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Llaura am folosit henna asta. Intr-adevar stai cam 45-50 min cu ea in cap si e cam mizerabila (ai grija ca pateaza tot) Eu ma vopseam afara ca sa nu fac mizerie. Mn...trebuia sa-l ajut pe tont ca sotul lucreaza la UPS!!!! Imi spune mie :"stiu sa conduc bine, ca am fost in Air Force" i-am raspuns ca il cred ca a fost in Air Force, dar ca bucatar, nicidecum sofer. Pina nu i-am aratat ca am carnet de conducere comercial clasa A (de camion) nu m-a lasat sa-l ajut!!! Anamaria mama la Nick (6)& Alex (3) [url]http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/alex2.jpg[/url] [url]http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/nick2.jpg[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine m-au uimit reclamele din US, cel mai mult imi plac alea la Kia nustiucum "$3500 less than Toyota Camry" si aia cu Comcast si Verizon [cool]In Romania nu e voie si credeam ca nicaieri nu e voie... Aualeu ce imi place la teatru si ce m-as duce si eu la teatru...si in Bucuresti era frumos tare la teatru, pe Andrei Serban n-o sa-l uit cat traiesc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Llaura....waw si eu am folosit o vopsea de par care in veci parca nu mai iasa din par.....m-am vopsit blonda auriu(pe cind am mers acasa eram ca un pui de rata galbenior)cind m-au vazut astia(si binenteles eu in oglinada) au inceput sa rada de mine,si tzup la magazin si mi-am luat neagra(dar nu cioara)asa ca intr-o zi eram pui de rata ,in alta zi eram cioara[:D]de atunci nici o vopsea nu imi mai pun pe cap......imi mai fac suvite blonde si atit.(eu am folosit vopseaua de la herbal). americancelor o zi frumoasa...si aici a rasarit soarele......la plaje cu voi!!![beach][pup] don't worry....be happy. mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci tuturor care mi-au raspuns. Sorry, n-am vrut sa dau nastere la ciondaneli, a fost doar o intrebare bine intentionata. BTW I don't care (ca sa spun frumos...) citi bani face nimeni, doream doar sa stiu care e income tax aproximativ in California. Merci din nou pt. raspunsurile bine intentionate. Anca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CONCHITA multumesc, e reciproc![:I] da, vezi tu ca inca nu am reusit sa fac si lista cu dezavantaje si avantaje si sugestii pt nastere cu cezariana si naturala....[bang], plus ca sunt f multe femei de treaba care posteaza sfaturi minunate ca si AC si deci nu merit nici un credit....inca, cel putin...[:D] ei mai lasati mai, ARMAND si dupa nume e un baiat care se vrea sexy si realizat si doar s-a impanat pe aicea printrea atatea femei (na ca, cu salarul asta si cu numele offff....mi-a facut [pofta] ca eu mi-s pe o bursa ridicola, nici nu va zic cat, sa nu radeti, ca nici bani de daycare nu am, da ma descurc ca orice roman...[:D]) si nu a observat ca noi il avem deja pe MN[cool], alias Violeta![:D] MIHAELA vezi tu si eu de aia am fost zaluda de incantare ca mi-am facut french manichiura si nuantat parul... ca m-am pozat singura in oglinda....[:D] eu zic sa te infrumusetezi sa le dai clasa la manechinele alea de la VS! LAURA mii de pupici, am dedus eu acolo, am bagat si asa o suma modica de 45$ la gifts si niste carti si taxe scolare, sper sa nu-mi sara astia in cap, ca am dedus cu bun simt ...adica am ales ca eu sa dau vreo 20 de bacsi...si sa ia perechea vreo 870 (asta dupa credit dupa copil).... SUPER-LIA mai tu nu esti gravida mai? ca eu stiam ca la inceput te ia cu greturi ce sa mai gatesti asa bunataturi! eu ma bucur f mult daca tu ai scapat de ele! anyway vreau si eu o feliuta de cozonacel si o cafeluta [cool][pup] OCEBINE mai tare faina faza cu UPS-ul..[:D] apropo de reclame mie imi place aceea cu un tip care are ditamai casa, un gazon f fain, piscina, grill, masina nou-nouta si scumpa, sta intr-un zona f buna, are si o smecherie din aia de tuns iarba si e inscris si intr-un club privat de golf si zice asa f calm si tot numai un zambet tunzandu-si gazonul imens...si perfect intretinut...: Please! somebody help me! I'm in debt up to the neck....[:D] va pupic, allya si alex-dinu (28 oct 2003) http://community.webshots.com/user/allyalex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, da' ce rau imi pare ca n-am fost pe faza cu d-nu Armand cu milioanele lui! Ce ciuda mi-e pe sedinta asta care m-a tinut departe de voi. Anca nu ai iscat ciondaneli, d-nu' Armand ne-a onorat cu prezenta sa se dea "rotund", ca de obicei sta pe topice mai banoase nu se incurca cu muritorii de rand ca noi (desi noi cred ca suntem mai cu picioarele pe pamant decat el, si pana acum nici una dintre noi n-a exagerat si nici nu a fabulat ori a vrut sa para ceea ce nu e). Deci, despre ce vorbeam? Voi cu vopselele de par. Mie mi-au iesit vreo 6 fire albe care le vad aici in fata, in spate nu conteaza ca tot nu ajung la ele, si le zmulg cu mare sarguinta. Maica-mea isi ia din aia L'Oreal cream, sau asa ceva, in orice caz nu curge. Tin sa va spun ca azi dimineata mi-am pus taxele la posta impreuna cu un cec baban pt unchiul Sam, sa-i stea in gat!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...