Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din USA, poftiti la o barfa!!! (14)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Hahaha conchita, pai daca ma maninca huricanul, ma scarpin si-mi trece [zz] Acu' pe bune: ai dreptate cu vremea, nu ma mai impotrivesc, na! Lauraaaaa, nu pleca, pliiiiz! [iartama] Promit sa vorbesc numai de chestii senine! ____________________________________________ oriunde ati fi, fiti uniti, dragi romani... http://community.webshots.com/user/atomskin-date
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aida, n-o lua si tu asa dramatic, am bagat un ochi si pe acolo, dar vad ca numa' de aceleasi chestii se discuta si rasdiscuta, si-apoi cat poti sa tot vorbesti de diversificare? Asa ca m-am intors ca-i mai interesant pe aici. Ma duc si pe eBay imediat, ca n-am mai cumparat nimic de multa vreme de acolo. Mi-am luat niste Calphaloane, dar mare "plasa" ca tre' sa le spal cu mana, pe alea de-s hard anodized. Cica se anuleaza garantia daca le pui in dishwasher. Tare ma tenteaza sa incerc, ca io una n-am mai spalat cu mana de vreo cativa ani.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vreme urata si la noi,dar se pare ca de maine se insenineaza si vom beneficia de un sfarsit de saptamana cu mult soare. Ca tot se vorbeste despre taxe, sotzul astazi le face si se pare ca vom primi si niste bani inapoi(pt bb).Abia astept sa vedem cat[:D] In weekend,ne-am propus sa sarim in masina(fiind ultimul wknd al sotzului liber,intra la program de 8 ore) si sa vizitam la alegere:Nashville,New Orleans,Memphis sau Atlanta.Inca nu stim unde,dar Cleomax,just in case,pregateste tzuica [:D]. Super-liutzo,sa-ti fie de bine,mama si sa creasca burtica mare,mare! Pupici! mihaelaH
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mihaelabebe, Ma tot tineam sa intreb, si mereu uitam: ce-i mania asta, cu artificiile, in Alabama? [:D] Am tras o fuga, acum 2 saptamini, pina in Franklin (sa vedem o masina), si am fost uimiti de cite panouri erau cu "Fireworks" [alcool]. ____________________________________________ oriunde ati fi, fiti uniti, dragi romani... http://community.webshots.com/user/atomskin-date
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...