Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA, poftiti la o barfa!!! (14)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by kim222
Si BTW chiar se confirma zicala ca neamul prost tot neam prost ramine, indiferent ce parfum foloseste..... Si ca sa intelegeti de ce-s asa de nervoasa cititi putin ce scrie domnu' la un subiect intitulat "100,000K in America". Redau: "De ex. subsemnatul 115 k pe an , New York City, si 101 k pe an in Kansas City (ultimul din doua bucati leafa de la job plus un contract de consultanta). Cica ma ocup cu baze de date si administrare de sisteme Unix si Digital. Cu respect, Armand
pai si eu sunt maturatoare intr-o frizerie din sud-ul chicago-lui si fac 150K/an. Acum mai in gluma mai in serios, este greu de crezut ca tipul respectiv face atita, cu atit mai mult cit pune pe acelasi nivel Unix si Digital. Primul este un system de operare iar Digital este o companie care a muri ani in urma, fiind cumparata de Compaq care acum au "merge with HP". Tare as vrea sa stiu ce exact face dude-ul ala. Ca si eu fac sysadm+programare de imi sar capacele si inca nu am ajuns la 100k. -- mn..o fetitza..care tunde...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru Oana_B multumesc pentru informatii Pentru SimonaM multumesc mult si tie.Sper din toata inima sa ne intalnim.Venim pentru oluna fiindca trebuie sa "intram" si nu ramanem de tot deoarece al meu sot nu se poate rupe de serviciul de aici (castiga peste media din Ro), dar sper sa se razgandeasca cand vom vedea ce este acolo....Eu as veni si maine.... Eliza si Mara (24.01.2002) PS va citesc cu sufletul la gura in fiecare zi.....si cu invidie.....foarte utile barfele voastre Va pupicim PPS in Ro a fost ffff frig ieri si a plouat, azi a iesit soarele si s-a incalzit
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'mneata dragelor:) cine face cafeaua azi? e asa frumos afaraaaa a iesit soarele si se incalzeste vremea. am auzit pe toata lumea vorbind despre show-ul ala, the apprentice, inca n-am apucat sa-l vad, merita/? nu ne prea mai uitam la tv de cand au invadat cu reality tv. o zi frumoasa ca voi toate [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Din pacate nu am mai scris de multisor( nu prea pot tine pasul cu voi[:o)]), insa va citesc tot ce scrieti. Azi la mine a iesit soarele dupa vreo 3 zile ploioase si asa de bine ma simt, ca ploaia aia parca numa' la somn ma tragea. O zi buna in continuare[bis] Roxy(mama) si Annie(bb)[cri]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata la toata lumea! Sint in good mood ca am fost aseara la teatru si am vazut o piesa grozava!!! Ce ma dispune si mai bine este ca am fost cu mama mea si in sfirsit a gustat si ea o piesa de teatru in engleza. Am vazut "Match" cu Frank Langella si Ray Liotta (din Goodfellas si Unlawful Entry). Nu mi-a venit sa cred cit de mic este Ray Liotta in persoana. Destul de scund si foarte, foarte slab. Inca nu-si proiecteaza vocea prea bine pentru teatru si nu prea stie ce sa faca cu miinile pe scena dar Frank Langella a fost absolut superb!!! A facu un rol extraordinar. Am ajuns cu mari nervi la teatru. Una din strazile pe care m-am bagat a fost blocata de un cretin de la UPS care ramasese blocat intre doua truckuri de la Airborne Express. Avea loc pe ambele parti si zbiera de mama focului ca nu poate sa treaca. Toata lumea statea si se uita, nimeni nu-l ajuta. Pina la urma a trecut peste faptul ca sint femeie si m-a lasat sa-l ghidez. Am ajuns la teatru cu 1 minut inainte de cortina, gifiind si transpirata ca am alergat 3 blockuri de la parcare pina la teatru. In final a meritat!!! Urmaresc acum sa iau bilete la "Twentieth Century" cu Alec Bladwin si Anne Heche. Cam scumpite la $86.50! Hai ca v-am plictisit prea mult, ma duc sa-mi torn o cafea. Anamaria mama la Nick (6)& Alex (3) [url]http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/alex2.jpg[/url] [url]http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/nick2.jpg[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, A iesit soarele si la mine, ce bine sau ocebine! [flo] Am o reala problema, cred ca sunt de-a dreptul nesuferita cu problema mea, dar daca nu stiu...eu am multe fire de par alb si in consecinta le vopsesc; in 6 luni de US cred ca am incercat cam toate vopselele de la supermarket, Clairol, Revlon, L'Oreal. Ideea e ca nici una nu acopera cum trebuie, ca ma vopsesc, ma spal si rezultatul sa zicem e 75%, poate mai putin [bang] Mai are cineva problema asta, sa-mi dea un sfat competent, pls-pls? In Romania foloseam o henna foarte buna frantuzeasca, pesemne tehnica era mai buna, ca nu-i normal sa vopseasca henna mai bine decat vopseaua permanenta, ma gandesc. Hai va pup.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...