Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de ian-feb 2004 (10)


Recommended Posts

Saphir, acum am vazut! 2 poze! Fara vraja, ai un baiat foarte frumos...sa mai faci copii, ca-ti ies superbi... Si in albumul nr 2 (Amos2), scrie zero poze si sunt tot zero poze. Cate scrie atatea sunt. De ce ne tot vrajesti?[:D] Ioana, noi venim![pup] Adina+ bebe Olivia Karla 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Ioana77 [baietel][baietel]PLANIFICAM O INTALNIRE PT SAMBATA/DUMINICA?[baietel][baietel]
[si-eu]Noi zicem PREZENT! [fetita]Alexandra vine negresit! Insa preferam duminica, pentru ca sambata mergem la o nunta. Rox si BB Alexandra Maria (10.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata!!! Am refacut albumul...l-am sters, i-ar l-am facut...am avut o gramada de treaba [alcool] Adina, sar`mana [:D]Fecioru seamana cu sotul, imagineaza-ti ce s-a umflat in pene [bicla]In albumul Amos(2) inca nu sunt poze, dar in primul, am mai atasat acum unele nud [:D] Amos e cam agitat, banuiesc ca din cauza vaccinului, ca prea plange nemotivat. Va pup si o seara buna Saphir si [copil] Amos Daniel (26.02.04) http://community.webshots.com/user/ClimAmos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata !!! Vad ca nu s-a trezit nimeni! Glumesc, dar sunt prima pe ziua de azi care scrie! Ne-am trezit si noi mai tarziu astazi, pe la 10,si ne-am odihnit mai bine[bis]. Saphir, dragut baiat!! Iar e urat afara, deci tot in casa toata ziua!! Stiti ce ma gandeam? De ce nu exista undeva o sala, un club ceva, in care sa mergem toate cu bebeii,cand nu putem iesi afara, ca sa nu ne plictisim in casa?[:D] Sau poate exista?! Albert iar a dormit bine, a papat la 10 si apoi la 4,30 apoi la 7, ca s-a trezit si sa-l mai adorm i-am mai dat putin. Monica si bebe Albert ( 19.ian.2004) http://community.webshots.com/user/monica1816
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Am iesit cu bine din prima noapte dupa vaccin. Bilantul: temperatura este inca 38 si nu cedeaza la eferalgan sau paracetamol. Nu ii dau Novocalmin pentru ca pediatra a zis sa il dau numai peste 39. Are ditamai galca rosie la piciorus si acum alternez comprese cu apa rece si lamaia inghetata. Nu mai este maraita, chiar doarme bustean de dimineata. O sa o si scot putin la aer, ca nu are ce sa pateasca. Saphir, la voi cum e? Rox si BB Alexandra Maria (10.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, saracutii, cu vaccinurile astea...[bang]te doare sufletul, nu alta. Roxana, tu i-ai facut gauri in urechi Alexandrei? Saphir, pai sa se umfle in pene sotul tau ca are si de ce! Desi seamana putin si cu tine, ca esti asa frumoasa![flo] Adina+ bebe Olivia Karla 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

`neata si la noi[flo] Roxana, eu i-am dat lui Amos aseara preventiv, Acamol si nu a facut febra. I-am pus si lamaie, dar nu il durea piciorusul, ca l-am apasat eu nitel acolo si nu a marait. De umflat, nu s-a umflat, dar acum depinde ce vaccin ai facut tu puiutei tale. Nici eu nu stiu exact ce vaccin i-a facut lui Amos ca pe carnetelul de sanatate scrie ceva gen "B2", si aici sistemul de vaccinare e diferit de Romania. Dar din cate am citit la fetele care facusera deja vaccin la copii, cred ca e normal sa se umfle.... ..si eu pe 27 iar am programare la vaccin[bang] Adina, esti dragutza [:D] [pup]Ce face Motzata, vrea sa pape tzitzi? Ca al meu fecior, iar face figuri...nici nu pune gura pe ea si urla...nu stiu ce sa ii fac. [flo] si [pup] la toata lumea Saphir si [copil] Amos Daniel (26.02.04) http://community.webshots.com/user/ClimAmos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vazui si eu pozele!!!Saphir esti o dulcica hai ca Amos seamana un pic si cu tine[;)] Si mandra mea e maraita rau .....nu vrea nici in pat nici in brate nui convine nimic......in schimb vad ca a mancat bine. Azi am sa incerc sai dau supica pasata....sa vedem cum va reactioana sper sa-i placa Fug ca sa trezit [pup] Anita si Rachella -17.o1.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, sper sa nu ne uitati ca noi scriem asa de rar, dar ne conectam prin dial-up si seara este foarte aglomerat, iar ziua umblam creanga cu caruciorul pe afara, asa ca avem timpul ocupat. Noi suntem bine, Alexandru creste pe zi ce trece si a inceput sa rada si sa gangureasca toata ziua de imi vine sa-l mananc. Botezul il vom face pe 1 mai ca atunci pot nasii si abia asteptam momentul. Pacat ca azi e asa vant afara si va trebui sa stam in casa, dar poate maine este mai frumos. Apropo de febra la mamici, eu stiu de la dr ca daca faci febra poti sa-i dai lui bebe lapte de la tine dar numai fiert. adica te mulgi si il fierbi, il racesti si dupa aceea il bea bebe. Acum va pupacesc ca s-a trezit puiul, Andra si Alexandru (27 ianuarie 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...