Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de ian-feb 2004 (10)


Recommended Posts

Magda, dar ia uite-te, pe prospect nu scrie ce trebuie sa faci? Saphir, nu-i maresc portia ca ultimii mililtri ii inghite cu greu. Cateodata mai si lasa cativa...putin de tot, dar tot e. Asa ca...sper ca-i ajunge, ca nu face figuri pana la urmatoarea masa. Si nu vrea mai devreme de 3 ore. Si i-am facut odata mai mult (adica 120ml, dar mi i-a lasat in sticluta). Adina+ bebe Olivia Karla 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Noi suntem in vacanta, am plecat de duminica dimineata si ne intoarcem sambata. Tare cuminte a fost de avion nu sa trezit de loc pana am intrat in hotel cand sa pus pe un plans de numai ea se mai auzea. Duminica am fost pe ocean, luni la catedrala de cristal, marti la cumparaturi si prin oras. Azi nu mai stiu ce urmeaza. Seara dupa ora 10 incepe plansul, doar cu baia o linistesc, si dupa ce o scot din vana iar, nu mai stiu ce sa-i fac, cred ca de oboeala. Toata noaptea nu se mai trezeste, la 7 mananca putin si iar somn. Acum doarme si dupa ce se trezeste mergem in parc. Am uitat sa va spunem ca suntem in Los Angeles si cand ne intorcem o sa punem multe poze. Nu prea scriem dar va cittim in fiecare zi si ne uitam la poze cu bb. Si eu stau tare bine cu kg. dar nu pot sa ma abtin de la mancare fetita manaca doar piept. Maine avem 2 luni si e fetita mare acum. pupici la toate mamicile si la toti bb. http://community.webshots.com/user/danaema
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cata da si tu mai multe detalii despre scaunelu vibrator plssssssss si poate poti sa pui si o poza .....as vrea sai iau si eu lu fimea dar nu stiu cum arata[bang] Gaza mea amancat 50ml de supa pasata si 100ml de ceai ....cred ca ia placut... ca ar mai fi vrut da mi-a fost frica sai dau mai mult si am vazut ca deja si-a schimbat culoarea la kk...nu a mai facut verde ci galben[:D] Adina azi au fost 31 de grade maine cred ca urca 32-33 .....asa ca maine de dimineata o tulim la plaja.Am auzit ca in tara se va raci vreme din ce in ce mai rau asa e?va veni iar iarna?????? [pup] Anita si Rachella -17.o1.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor! Apar si eu in sfarsit dupa o gramada de timp. Pentru ca a ramas mama la noi dupa Paste am profitat de prezenta ei si am rezolvat zilele astea cateva probleme urgente. Azi am fost la dr. mea la control si totul este ok. Imi mai ramasese un firicel nescos, dar acum am scapat si de ala. Uterul s-a retras, operatia este super vindecata. Mai greu cu mijloacele contraceptive pentru ca pilule nu se pot lua decat dupa alptare, iar sterilet se poate pune abia dupa minim 6 luni din cauza cezarienei. Asa ca doar cu metode locale actionam deocamdata[;)]. Ideea este ca trebuie sa ramanem singuri[^]... Fetelor, Rares a inceput sa-si manace efectiv pumnul drept. Si-l indeasa in gurita de zici ca e cel mai bun lapte. Cred ca in curand o sa-si descopere si degetul aratator[bang]. Nu stiu ce sa fac ca sa-l dezvat. Cu suzeta nu merge de nici un chip[V]. I-am pus manusi dar le suge si pe alea. Voi patiti acelasi lucru cu bbii vostri? Va pup si va urez o seara si o noapte linistite. Adriana - mamica lui bb Rares (13feb.2004) http://community.webshots.com/user/ad_risnov
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oau ce de bebelusi superbi! Numai eu sunt lenesa cu pozele. Andra, si tu faci botez pe 1 mai? Unde? Saphir, ce vaccin mai faceti? Voi ati facut poate cel pentru hepatita B care se pare ca nu are reactii adverse si nici nu doare. Oricum, Alexandra nu mai are febra. Totul e OK, mai putin galca aia afurisita de pe picior. Dar o sa treaca si aia! Am trecut la 6 mese si vad ca fomista mea se adapteaza mai greu. La ultima masa a mancat 160 ml (ii dadusem 135 pe care i-a ras pana la ultima picatura - la propriu - si i-am mai dat un supliment). Ioana, uite ca se poate si la noi! [:D] Adina, nu i-am facut gauri si mai astept. Nu din pricina vaccinului, ptr ca dna doctor a zis ca ii pot face. Ci se pare ca e mai bine sa ii fac la 6 luni cand are lobul mai bine conturat, si nu risc sa ii perforeze cartilagiul. Oricum nu era urgenta. Rox si BB Alexandra Maria (10.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...