Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pastele meu!


Recommended Posts

Stiu ca am lipsit mult,nu am avut timp cind am intrat sa scriu si de Joi Mare pina de Paste,am trait Patimile mele!!! De dimineata de joi m-am trezit slabita si mi-era frig,m-am gindit ca am racit,nu era prima data,va trece!!! Uite ca Dumnezeu avea alte planuri pentru mine! Pina dupa amiaza eram terminata,noroc ca a venit Makis acasa...am inceput sa fac febra 37,37.5,38,38.5,39...si a continuat asa pina Duminica de Paste cind vazind ca nimic nu se intimpla si nu-mi scade febra,dupa multe incercari,soacra mea,care de data asta merita nota 10,s-a dat cu fundul de pamint si a adus doctor acasa(intre timp de simbata eram acasa la ea,a venit socrul si ne- luat pe toti!)... Diagnostic:BRONSITA PULMONARA!!! Mi-a prescris un antibiotic foarte puternic,tusea ma omora si simteam ca mi se rupe pieptul,am luat prima pastila si efectul a fost imediat,desi m-a ametit,mi-a dat senzatii de voma si multe alte reactii neplacute.Tusea se diminuase la jumatete,dupa a doua pastila nu am tusit niciodata toata noaptea si mult timp dupa ce m-am trezit! Si acum cind va scriu sint inca slabita,nu cred ca am alcatuit un text cu cap si coada... Asta a fost! Si eu ca si Isus! De Joi pina Duminica viata mea a fost imposibil de trait! Tot timpul in pat,nu m-am putut ocupa de nimic,copiii mi-au simtit lipsa si veneu des si ma vedea,ma pupau,ma mingaiau,dar nu ma deranjau si intelegeau ca ceva nu e in regula cu mami! Alexandros venea si zicea:mama siko(scoala-te),mama ela(vino) si cind am reusit pentru putin timp sa ma scol si sa-i fac pe plac,mi-a aratat fotoliul cu mana si mi-a zis:mama katse(stai jos!)...mi se pare ca au crescut asa de mult in zilele astea in care eu am lipsit si sint asa de buni si intelegatori! Sper ca nu am scris fraze fara sens,inca ma simt ametita si sper ca voi a-ti petrecut cu adevarat bine! Theodora,[copil] Alexandros,[copil] Yannis Ai pensule,ai culori,deseneaza raiul si intra in el![ruga] CRISTOS A INVIAT! HRISTOS ANESTI! http://community.webshots.com/user/theodorapap
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Theodora...imi pare rau ca ai trecut prin asta,e ingrozitor...daca ai vazut ,am pus si eu un subiect la parintii intreaba,Marc a avut si el pneumonie..tot febra,pana la 40.2 in Saptamana Mare,noi am stat in spital de marti pana vineri.[q]tu ai avut toata familia,chiar si pe coana socara[:D],noi am fost singurei peste tot,dar nu imi pare rau,din contra,ne intelegem si ne cunoastem si mai bine,daca este posibil. Acum este mult mai bine,slava Domnului,ceea ce iti doresc si tie din suflet,ai grija de tine si de bebelusii tai frumosi!!si du-.te la control cand te simti bine,sa fii sigura ca s.a tratat bine boala. multa sanatate!!!![flo] anca http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oi, oi, fetelor, prin ce-ati mai trecut! Teodora, insanatoshire grabnica si sa ai mai multa grija de tine! Primavara e asha de periculos, cu vanturile astea! Ma bucur insa ca ti-ai revenit cat de cat. Incearca sa te menajezi, chiar daca vin puishorii la tine, copiii sunt mai intelegatori decat ne imaginam noi. Anca, sper ca s-a insanatoshit copilashul tau. In orice caz, ii urez din toata inima![pup][pup] Salvati un inger: www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...