Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MAMICI DIN CANADA


Recommended Posts

Salutare Uite incerc sa deschid un sb cu mamicile din Canada, fiind noua in randul mamicilor, o sa am nevoie de sfaturi de la cele mai vechi, asa ca ma rog sa populatii repede repede subiectul Eu sunt din Toronto si-mi astept bebelina dintr-o zi intr-alta Pupici Corina, 40 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Servus Pucku,ma bucur ptr. tine si-ti doresc o nastere usoara, bine ai venit printre noi.Eu am o fetita de 1an si 10 luni, daca o sa pot sa te ajut vreodata cu ceva o sa o fac cu placere, dar pina atunci ai grija de tine si de bb-lusul care o sa vina ![flo] [canada] simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Si eu prezent, da din pacate fara vechime ca mamica, deci nu prea de ajutor, mai degraba uitandu-ma si eu dupa sfaturi. Am DPN 9 iunie deci cam in doua luni si se pare ca e baietel. Corina, nastere usoara! Unde nasti? Am uitat, si eu stau in Toronto. Pupic Irina, burtica cu baietel 32+ saptamani (DPN 9 iunie)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu la apel. Noi locuim in Vancouver, avem un baietel de 3 ani si 8 luni si acum mai asteptam un baietel care e la mine in burtica de 33 de saptamani[flo]. Laura, nu prea sunt multe mamici de prin Vancouver. Ma bucur sa mai vad pe cineva de pe-aici. Tu la ce spital ai nascut? Eu pe Andrei l-am nascut in Romania, iar aici voi naste la Royal Columbia Hospital. Dana[gravi] si Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...