Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MAMICI DIN CANADA


Recommended Posts

Laura, banuiesc ca daca cei de la care ai cumparat fragute, au plante, tre sa aiba si fructe mai incolo ( peste 2-3 luni). Dar multumesc frumos de invitatie, poate chiar te trezesti cu mine la usa. Ca eu mi-am umplut balconul de flori.... Deci eu am gasit visine in perioada iunie-iulie. Asa ca mai un pic si apar ele. Dana[gravi] si Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Slaba miscare pe aici! Precis Pucku a nascut.... Si la mine iar a batut vantul azi de nu am putut sa-l scot pe Thomas la plimbare... Laura, da e de 18 l sticla, dar de la Craciun incoace a fost tare curtata sticloanta de prietenii nostri ca abia am ascuns o sticluta si pentru mine, cand n-oi mai alapta si sa am si pentru botez! Dar din productia urmatoare sigur iti dau sa gushti![alcool][canada]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ! La Toronto e o vreme excelenta, sper sa se fi inselat astia si sa nu ploua. Azi imi bat capul cu idei, ce sa-i cumpar fetei mele de ziua ei, in afara de nus'ce bratara vrea ea. Pe aia o rezolv repede. Ziceti aici, daca aveti idei pentru o fetita de 8 ani. O zi buna tuturor. rosa Timpul le rezolva pe toate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor! In sfarsit a venit primavara...am verdeata in gradina, 4 narcise inflorite...:) Apropo de visine..am un visin in curte si am facut vara trecuta praji cu visine...mama mia ce-am poftit prajitura aia (aveam bebe la bord, asa ca imi era permis orice..:)...) . Asa ca anul asta va poftesc la o visinata de casa (numai sa gasesc spirt, daca nu cu votka, da tot o pregatesc)... Anca si Michael www.barabas-andreea.ca http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=moosy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] [canada] Am fost harnicuta in dimineata asta: deja am completat lista cu mamicile care au "sosit" astazi (sper ca nu se supara). Va citesc vorbind de visinata si parca simt mirosul si caldura din podul bunicilor, in vacantele de vara... Deci Anca, am inteles ca o sa am de la cine sa cer sfaturi cand o sa ajung sa-mi plantez si eu visinii la care visez! Caro, [flo]! Rareori se mai intampla sa ma obraznicesc si eu, dar numai in gluma. Cred ca deja trebuie deschisa partea a doua la Mamicile din Canada. Laura http://photos.yahoo.com/laura00ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare mamicute! Hop si eu!!! Nume de cod: anuca33 varsta: peste 18 copii: 2 bucati - David - 5 ani fara 20 de zile - Antonia - 6 saptamani ( nascuta la spitalul Saint - Luc / Montreal) Temperament: extrovertit Stare actuala: optimista Minunata idee cu aceasta lista! Sunt incantata de informatiile gasite in mesaje. Promit sa va impartasesc si eu, din experientele mele, cat mai curand... P.S. Minunata bautura visinata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna la toata lumea, Sint o mamica din Montreal ...mamica de 2 ori, as vrea sa intreb daca stiti cumva in Montreal care sint spitalele care fac fizioterapie pentru bebei pentru torticollis. Fetelor ...unde gasiti voi visine aici? Onutza mamica lui Bryan si Raphael
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Buna mamici din Canada! [canada] De ce v-ati oprit din scris? Cred ca suntem multe VIITOARE mamici din Canada (SPER!) care va citesc cu interes (poate nu va dati seama, insa ne spuneti multe informatii)... Gata, v-am readus la prima pagina [:D] Izzy & [bb]Yael
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...