Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de august-septembrie 2003 (18)


Recommended Posts

Mihaela, daca nu te grabesti, ramii fara pretendenti si ai sa ii impletesti Silviei cosite albe[:D]. Sa vedeti ce sta fata mea la uscat cu uscatorul de par....ei, se cunoaste ca ii place sa fie bela, sharmanta si rachitoare[:D]. Am pus poze la "de la 8 la 9 luni" si citeva la "de la 7 la 8 luni". http://community.webshots.com/user/emma_ana http://community.webshots.com/user/emma_ana_musat
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am aparut si noi in sfarsit si tin sa ma proclam CEA MAI denaturata mama de pe forum.Azi dupa amiaza mi-a cazut Raducu din scaunul de masina fix pe jos pe trotuar.Parcasem si inainte sa-l scot din scaun l-am dezlegat si mi-am amintit ca-mi spusese unu pe drum ca aveam pana si m-am dus sa ma uit (!!!!).Se pare ca tot asta a vrut sa faca si Raducu da nu prea I-a iesit.Am auzit bufnitura si l-am gasit pe jos.Nu are cucui, nici zgarietuuri ,nici vanataie.Nimic.S-a speriat doar dar l-am dus repede la o cismea si tare i-a mai placut jetul de apa asa ca a tacut.Eu insa..deabia acum am inceput sa ma infior. Si,da!Facusem si pana!!!!![bang] Sisi – se pare ca ti-au explicat fetele cum e traba cu “saruturile fierbinti “ale lui Raducu.Cat priveste inghetata….nu mai e demult in conge. Cristina- 3 dinti deodata???Of, saracutul Andrei! Vrem si noi tricouri. Bogule – cerem scuze pt.atentatul la Miruna da sa stii ca nu renuntam.Radu e foarte hotarat si nu da inapoi.Un duel ceva?[duel] Anny – Sergiu nu e singurul care nu prea vorbeste.Nici Raducu nu se inghesuie la prea multe.In loc sa spuna si el ca toti oamenii normali-mama,tata,papa alea,alea…el spune “ alo” si “apa”.In rest gagaie. Da-ne si noua nr. vostru de tel. Ca noi iesim si prin Moghioros si va sunam cand suntem pe acolo. Roi – Raducu s-a plictisit de sertare ca nu se deschid din cauza premergatorului asa ca atrecut la masina de spalat.E super incantat sa deschida usita si sa-si bage mainile inauntru.Cool! Crema de vanilie ( Radu o devoreaza….si mami….) – se fierbe 1 l lapte.4 galbenusuri se freaca cu 1 cana ( canile alea de la Knorr – nu stiu gramaj)zahar si 1 cana faina.Se inmoaie cu cateva lingurite din laptele de pe foc.Cand fierbe laptele se toarne compozitia deasupra si se amesteca cu mixerul cateva minute.Gata!Daca iese prea goasa mai adaugati lapte. Irinuca & Raducu http://community.webshots.com/user/broscutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

avem gropitza ca mami in obrajor... [bis][bis][bis][cool] fix in acelasi oc... prima oara cand am vazut am zis ca mio se pare.. dar azi am fost sigura... cand rade e acolo... si noi vrem tricouri din ambele si cu mama si cu bebe. cristina, ved ca nu povestisi nimic de patzania cu Andrei si caruciorul... si ieri ne-am luat si noi cartea de 400 de retzete de la Diverta ... si azi o studiem riguros. Fug la bebel ca scanceste singura... Freia si bebe Alexa http://community.webshots.com/user/freia_ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am comandat si noi cartea cu 400 de retete tocmai vroiam sa facem o declaratie de dragoste Mirunei, Andrei avea impresia ca nu este cuplata. Dar vedem la intalnire cine castiga, nu? Pana vedem ce si cu cine se mai cupleaza luam o pauza de masa. Aseara am vazut pozele cu ea si ne e tare draga. Ne mai place si de Oana Maria dar este si ea ocupata. offff Silvia tu ai pretendenti? Daca da mai vedem. Andrei trimite [pup]si [flo][flo][flo]la toate fetitele Vad ca o sa fie[duel] Nicoleta &[copil] Andrei Catalin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

freia... nu-mi mai duce aminte de carut, ca aseara, pe intunericul ala cand am ajuns la bloc a cazut exact cum era sa cada in parc...[bang][bang][bang] mama idioata ce sunt, ca n0-am legat centura copilului si nu stiu unde mi-a stat capul! cum sa nu vad mai eu ca pica andrei din carut![batcap]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ne cerem si noi scuze, dar zicem chiar si mai tarziu LA MULTI ANI tuturor sarbatoritilor din ultimele zile pe care nu am apucat sa-i felicitam si anume: [cheers] pentru Horrrrria Stefaaaaaan [s] [cheers] pentru Raluca Mariaaaa, Adriaaaan, Alexandraaaaa [s][s][s] [cheers] pentru Petrrrraaaaa, Daaaavid Ioaaaan si Alexaaandru Caliiiiin [s][s][s] Sa fie toti sanatosi si sa-si bucure parintii in fiecare zi!!! Nu am avut timp sa stau sa citesc pe-ndelete paginile din ultimele doua zile, si o sa mai pierd cateva zile fiindca de maine sotul meu muta computerul dincolo la noul apartament, deci o sa fiu lipsita de placerea (chiar si mica si scurta [:)]) a statului pe net...oricum, vad ca se deschide sezonul nuntilor, ca e aglomeratie de kuskre p-acilea [zz][:p] Vad ca Raducu nu a prea facut cuceriri, in orice caz ma-sa a pus okii pe vreo 2-3 fetitze, asa ca va avem sub observatie [olala][jamaica]. Eu stau la usa si fac trierea [:D] danat si bb Radu Stefan http://community.webshots.com/user/danateu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...