Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici Iulie-August 2004(57)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 177
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna dimineata! (la mine)] Da Roxanz o singura eco la 19 saptamini si gata! Stiu ca-i greu de crezut [bang] Asta este. Probabil ca o sa incep sa mimez anumite simptome si in felul asta sa mai am si eu parte de inca o eco. Asa-i in capitalism! Totul se rezuma la bani si la economisirea lor de catre companiile de asigurari. Uf, ce necajita sint! va las si nu va mai stresez cu problemele mele. Sanatate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici si burtici!Am dat pe la voi de cateva ori si apoi am disparut.Vreau sa va anunt ca voi avea un baietel si se va numi Alexander Matthias;data trecuta inca nu putea sa vada,mai bine zis voiam sa fie o surpriza pentru toti,deci si pentru mine,dar nu am putut rezista ispitei[:D].Multa sanatate,sarcina usoara si pupici la toate[dual]. alexandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]Aseara am fost la ecograf si se pare ca e fetita, desi eu tot mai cred ca .. e baiat! [:D]Statea cu minutele in fata fetei,rushinoasa ca ma-sa!![;)][:D] Nu stiu unde e lista aia, de aceea va rog pe voi sa o completati. Pupici pe burtici![recevere] Carmen[gravi], Ionut[copil] si Pasarica din burtica [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Felicitari celor ce au aflat genul puiutilor lor ! Am si eu o intebare. Cred ca s-a mai dicutat dar as vrea mai multe pareri. Un medic mi-a spus ca nu se poate vedea la eco daca e colul inchis sau nu, insa daca nu am simtit dureri si intariri la burtica inseamna ca e ok.Alt medic mi-a spus- dupa ce mi-a facut ecografia- de fapt, eu l-am intrebat de col si a zis ca e ok. Care din medici a fost sincer? Ecografele erau la cam fel de performante. Eu tin minte ca am discutat cu voi pe tema asta si cred ca Miha mi-a zis, sau Andreea, ca femeia nu simte dacac se deschide sau nu colul, pt. ca nu apar dureri. Deci eu asta as vrea sa-mi spuneti: 1. se vede la eco daca e colul inchis sau nu 2. e adevarat sau nu ca femeia nu simte daca se dechide sau nu colul, si se deschide doar in caz de contractii? merci lia 24 sapt dela UM
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...