Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici Iulie-August 2004(57)


Recommended Posts

Salutari si de la mine pe saptamana asta, noi am inceput serviciul in forta, nu ne-a prea lasat sa respiram (nu ca as fi dat prea tare in branci la munca, dar oricum ma stresez), deci iar apar pe la sfarsit de sapt. Suntem bine, burtosi si miscaciosi, uneori prea miscaciosi, oare copilul asta nu doarme? Felicitari Diana pentru papusica, Andreea, mamicilor de baieti, incepeti sa va faceti listuta posibilelor nurori, ca vad ca numai pe aici sunt destule! Eu de ceva vreme, am un feeling ca Bradutul meu este Codruta toata ziua si afisez un ditamai smile pe fata. Oare o fi vreun semn? Andreea Felicitari mama ca te-au facut si pe tine "vaza" Alina+Bradut(27sapt)- DPN 12 iulie - Dr. Nayel -CFR2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 177
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Gagici, eu plec la o sedinta si dupa aia acasa. cred ca lista ar trebui facuta separat, eventual trimise la cineva PM / sau mail (unde este disponibil) - eventual al meu, daca vreti, pe yahoo - si dupa aia trimisa la cine o doreste (tot pe mail). se poate trimite nr. de telefon si adresa de mail in acelasi timp. Daca vreti, le adun eu. Felicitari pentru Strumfitza!! Plkacenta ajunge pana la gradul 4 de maturitate (la sfarsitul sarcinii) din cate mi-a spus doctorul meu, asa ca stai linistita. Va pup, sa aveti o zi buna, Roxana [gravi] sapt. 25
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinule mama ce e cu feeling-ul asta? ciudat....ai vreun gind de inrudire cu Andreea de zici ca s-ar bucura? mai bine folosim o adresa de pop3, ca e mai "cuprinzatoare". puteti sa o folositi pe asta: roxana@tecar.ro, e securizata si nu voi avea probleme. asa ca....eu m-am deschis (hahahhahah).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...