Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

insarcinata sau nu?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Da, esti insarcinata daca spui ca ambele teste au cea de-a doua liniuta putin vizibila! Si eu cand am ramas insarcinata la testul de sarcina se vedea vag cea de-a 2-a liniuta. Si uite acum are aproape 9 luni Alexia mea! Sper sa te bucure aceasta sarcina, sa o duci sanatoasa la bun sfarsit si sa ai un bb sanatos! CriXia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Andra si bine ai venit printre noi!! in mod normal testele pozitive, indiferent de cit de slaba e liniuta, sunt adevarate. Cite zile de intirziere ai? conteaza pentru ca pozitivarea testelor se face in functie de cantitatea de HCG din singe, care poate sa fie acum destul de scazuta. asa ca mai asteapta putin sau du-te acum la medic si fa-ti un test de singe, acesta este 100% sigur. asteptam vesti bune, Roxi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea este sa faci neaparat un test de laborator pentru a putea fi 100% sigura,iar apoi sa iei legatura urgent cu un medic de specialitate care sa-ti urmareasca sarcina. De regula,daca testul iese pozitiv atunci asa e,doar daca iese negativ se mai poate intampla sa greseaca.Testele suint pe baza unui hormon care se elibereaza doar in momentul in care se produse fecundarea. Succes si fii optimista! Monique
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc din inima tuturor, e tare bine sa vezi ca sunt si oameni care nu te considera nebuna....sunt mult care se uita ciudat... M-ati intebat de ce am scris de trei ori. Fiind noua, am avut impresia ca nu se trimite si ca scriu degeaba, inca nu stiu sa lucrez bine pe acest site.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...