Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici Iulie-August 2004(58)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 254
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Gand la gand cu buturie Roxi. Adevarul e ca apar si eu ca o naluca, aici is aici nu-s, ca de, printre picaturi citesc, printre picaturi scriu, ca sa nu mai supar conducerea de p-aici. Nici nu vreau sa ma gandesc ce o sa fac in concediu, ca acasa nu mai am nici rasnita mea de calcularet, o sa cobor in pijama la sala de internet de la bloc, cred. Alina+Bradut(28sapt)- DPN 14 iulie - Dr. Nayel -CFR2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MAMICUTE DE IULIE 01 Iulie (27 iunie?) - Butterfly, Dr. Badiu - Municipal, BAIETEL - Teodor 03 Iulie - Ulic 04 Iulie - Andreea_s, BAIETEL - Matei Stefan 04 Iulie - Lela, probabil BAIETEL 04 Iulie - Peg_Bundy (Liviana), Dr. Puia - Giulesti 05 Iulie - Vanesa 05 Iulie - Ochi verzi, DR.BOGDAN MARINESCU, Giulesti, FETITA 07 Iulie - Mitzura, BAIETEL - Tudor Lucian 07 Iulie - Alexa22gandi81, BAIETEL - Alexander Matthias 09 Iulie - Night Elm, BAIETEL 10 Iulie - Andries, BAIETEL 10 Iulie - Roxana1974, BAIETEL - Serban 10 Iulie - TatianaS, FETITA 14 Iulie - Alunelsialbinutza (Alinutza), Dr. Nayel - CFR2, BAIETEL - Mihai Bradut 11 Iulie - Cornilia 14 Iulie - Marcelle, Dr. Rotaru, FETITA 15 Iulie - Solstrale25 (Jeni) 16 Iulie - Azumi, BAIETEL 17 Iulie - Cristalina, dr. Alexandru Anca, Spitalul Municipal,FETITA 18 Iulie - Piti, Spitalul Municipal - dr. Ina Moldovan, FETITA 18 Iulie - Anemona - Dr. Denisa Protopopescu, Sp. Municipal, FETITA 19 Iulie - Ssarah, dr. Ioan Parvu, Spitalul Elias Bucuresti FETITA 20 Iulie - Denissa, BAIETEL 21 Iulie - Pibilica, BAIETEL 23 Iulie - Anas34, FETITA - Anne-Lea 24 Iulie - Melanie - dr. Tufan Aurelia, Spitalul Municipal, FETITA - Daria 24 Iulie - Super_Lia, BAIETEL 25 Iulie - Rain (Nicole), dr Badiu Alexandru, Spitalul Municipal, FETITA - Iulia Alexandra 25 Iulie - Adonia 25 Iulie - Alicegh, dr. Alexandru Anca, Spitalul Municipal, BAIETEL 25 Iulie - Leeloo2004, dr. Florina Mihalache, CFR2, BAIETEL 26 Iulie - Liv29 26 Iulie - Gongutza, BAIETEL 26 Iulie - Corianai, FETITA - Alexis 26 Iulie - Roller025 (Dana M), dr. Badiu Alexandru, Municipal - Bucuresti, BAIETEL - Victor Mihai 29 Iulie - Baby-boom 30 Iulie - Papadie, FETITA ?? Iulie - Hannah ?? Iulie - Vanessag baietei[baietel] = 17 _________________ BAIETEII [baietel]... CONDUC ! fetite[fetita] = 12 MAMICUTE DE AUGUST 01 August - Miguelle 01 August - Dorsilia 01 August - Iubitoiu, FETITA 03 August - Anka77, Dr.Virgil Ancar, Sf Pantelimon, BAIETEL 04 August - Bunny, SURPRIZA 04 August - Briseis, BAIETEL 04 August - Laura_Oprescu, BAIETEL 05 August - Anapharm, FETITA 05 August - Roxanaz, Dr. Aneta Tomescu, Judetean Cta, BAIETEL 06 August - Kamiska, Dr. Tarlea Virginia, Sp. Polizu, primul copil, FETITA 06 August - Marina, BAIETEL 07 August - Viermisor 08 August - Catuta, FETITA - Theodora 10 August - Oana_S 12 August - Mog, BAIETEL 13 August - M_monica, dr. Muresan 13/14 August - Mihaella, Dr.Nayel, CFR 2, FETITA Maria Denisa 15 August - Anna-maria, Mat.Cuza-voda, Dr.Mihaela Grigore, a-2-a nastere, SURPRIZA 15-16 August - Cam 17 August - Carmenp 19 August - Alice2004, BAIETEL 19 August - Eli (Eliza) 19 August - Gogomi, dr. Ancar 20 August - Polux, FETITA 20 August - Catalina_1 21 August - Yasmine, BAIETEL 21 August - Stefania_gela 24 August - Martac, Dr. Silvia Miciner, CFR 2 25 August - Roberta04, Maternitatea "Cuza Voda" Iasi, Dr.Grigore 26 August - Laura2001 26 August - Sarag 26 August - Blue Angel, Dr. Florina Mihalache, CFR2, BAIETEL 26/28 August - Iren, FETITA 29 August - Germina 29 August - Kim222, BAIETEL 29 August - Biluta28 (Mihaela) 29 August - Maaria, Dr. Magda PETRACHE, Sp. Polizu (probabil) BAIETEL - Luca 29 August - MichelleT, GEMENI 30 August - Diana21, dr. Radoi, Municipal, FETITA 31 August/02 Septembrie - Doamna Bibi, dr. Grigoriu, Municipal, BAIETEL ?? August - Crisotexa, FETITA baietei[baietel] = 12 ___________________ BAIETEII [baietel]... CONDUC! fetite [fetita]= 8 80 de mamicute 19 FETITE[fetita] si 28 BAIETEI [baietel] 2 SURPRIZE [am] 2 GEMENI!!![bb][bb] Toate modificarile sa le faceti pe aceasta listuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gagici pls scuzati confuzia de la sfirsitul capitolului trecut dar scriam din goana calului. alinule nu se aceepta raport mai rar de o data pe saptamina...dupa ce apare Bradutul/Codruta vorbim intr-adevar la telefon... gagici iar trebuie sa ma apuc de ceva de facut asa ca va pupez pe cele care nu mai intrati, eu dau raportul later de acasa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca nu, dar incerc nici sa nu ma gandesc prea tare ca e fetita, ca sa nu fiu dezamagita cand o sa vad ca e baiat. Din cand in cand v-am zis, mi-e greu sa nu imi imaginez papusi prin casa si rochite, alte alea. Ta-su in schimb a inceput sa se uite numai la masinute si jucarii de baietei, ca daca el a vazut "podoabele" la echo? Eu nu le-am vazut si d-aia mai am dubii, poat, cine stie. In fine sunt tare sucita in ganduri si cred ca si in exprimare am inceput sa fiu. Alina+Bradut(28sapt)- DPN 14 iulie - Dr. Nayel -CFR2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, nu-l lasa sa cumpere inca masinutze, stai sa vedem ce iese si dupa aia. Cred ca el se uita la masinutze pentru ca ii plac lui si se gandeste ce jiaca o sa mai traga pentru ca bebe oricum mai are de crescut pana la joaca cu masinute Andreea, 26 ani, DPN 4 iulie, dr Bogdan Marinescu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...