Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici Iulie-August 2004(58)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 254
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dorsilia, pai nu statea la caldura, ci cu spatele lipit de soba aproape fierbinte. Zicea ca asa nu mai simtea ca o doare spatele. Ideea e ca asta i-a declansat nastere prematura si pana cand a ajuns ea la spital, statea la tara, copilul a murit in uter pentru ca se dezlipise placenta si l-a nascut mort la Severin la materniate. Doctorii au ajuns la concluzia, dupa ce au facut niste investigatii, ca totul s-a intamplat din cauza temeperaturii foarte mari de langa soba. Si noua ne zic dr. sa nu facem bai si dusuri fierbinti. Nu e bine! Fetita ar fi putut trai daca ajungea repede la spital, probabil cu o cezariana imediat dupa ce i s-a rupt apa ar fi salvat-o. Ti l-am pus si pe privat! Fetita Strumfita - 21 de saptamani in Burtica DPN 30 august, Sp. Municipal
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt O CUMINTICA!!!!! Am facuto super curatenie in/pe birou (nu ma mai vedeam de hartii de care nu mai are nevoie nimeni), mi-am dus dosarele vechi in arhiva etc si am MULT, MULT loc acum!!!!! Urmatoarea curatenie - cand ma intorc din concediul de maternitate :)) Nu aveam la cine sa ma laud...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Biluta, felicitari pentru grasunel si bine ai venit in clubul mamicilor de baietei !!![dual][hagi] Eu una ar trebui sa nu mai folosesc sintagma "sa avem cit mai putin de lucru azi", ca ori de cite ori o scriu, ii apuca pe sefi muncile ... si ce ma mai distreaza cum se chinuie ei sa gaseasca tot felul de modalitati de a-si ingreuna trebile, si nu numai ale lor, dar si pe cele ale angajatilor !!! Abia acum am reusit sa mai intru si eu sa va citesc ... [:(!] Alice - [hippi] 23 saptamini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by roxanaz Biluta, felcitari pentru mostenitor...chiar "albastrel" o sa il trec!!![:D] (nu daaaaa, am glumit!!!!)
Stii de ce am zis albastrel si nu albastru? Pt. ca eu sunt ca Toma necredinciosul pana nu o sa-l vad la mine in brate ca-i baiat [copil]nu prea imi vine a crede, desi i-am vazut clar podoaba pe ecran (ii spuneam sotului ca poate se vedea vreun deget de la manuta [bang][batcap]). Cele mai dezamagi si [:0] au fost colegele de birou care spune-au ca o sa am tot fata ca sunt schimbata la fata, ca sunt buzata ca etc. Nu le-a venit a crede. In [9cer]A fost Ana care nu vrea decat fratior iar mai nou a zis ca daca ar fi surioara o sa-i dea si ei rochitele ei. Oricum ne vom pregati de baietel![8**] DNP- 29 aug. - 20 sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele, sa nu mai stau sa gatesc la cuptor ca nu face bine? ca numai ieri am facut legume gratinate si se face o caldura in bucatarie de numa-numa. Da e asa buna mancarea la cuptor !!!! Ideea e poate sa nu stau in bucatarie decat pana bag tava la cuptor si gata, ma duc numa s-o scot. Dar ieri fierbea deasupra pe aragaz alta mancare in care trebuia amestecat din cand in cand, offf spuneti-mi ca n-am facut o idiotenie iar.Si daca am facut acu ce mai pot face? sa-mi trag palme? P.S: pana imi raspundeti sa va mai distrati si voi: Se intalnesc reprezentantii a patru fabrici de bere din Romania: Timisoreana, Ursus, Azuga, Tuborg si fiecare comanda o bere. Cel de la Ursus o bere Ursus, cel de la Azuga o bere Azuga, cel de la Timisoreana o bere Timisoreana iar cel de la Tuborg spre uimirea celorlalti cere o Coca-Cola. Cei trei întreaba nedumeriti: - Ce faci? tu nu bei bere? - Pai daca voi nu beti, atunci nu beau nici eu... Femeile si calculatoarele sunt la fel: sunt greu de inteles, intotdeauna au memorie insuficienta si mereu apare ceva mai bun - Stiti cine a scris "O brad frumos"? - Un ungur, ca daca il scria un român, se intitula "Un brad frumos". lia 25 sapt de la UM
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...