Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici Iulie-August 2004(58)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 254
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu ar trebui sa va spun "buna" si "pa" atat de tarziu am intrat azi. Am avut o zi de rahat, milioane de probleme,drumuri multe,cearta cu sefii (am avut si o sedinta mare)mai vreti sa va zic??? Sunt rupta si inca mai am de tras la birou. Bebe al meu este revoltat pana peste masura ma loveste mereu cica "hai acasa mami ca astia ma enerveaza!" Bine macar ca maine e liber!!!M-am saturat de munca...Dar pana la concediu mai e (concediu de odihna la incep. lui iunie,iar apoi din iulie prenatal). Offff... Monique
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raportez: Sunt consemnata la pat intrucit statul pe scaun la calculator si activitatile casnice imi dau contractii. De plimbari nici nu poate fi vorba, off! In rest toate bune. Pupicei[pup] Florina 27 ani [gravi] 29(+) sapt cu puiutzul Teodor Dr Badiu - Sp Universitar DPN 1 iulie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by butterfly
Raportez: Sunt consemnata la pat intrucit statul pe scaun la calculator si activitatile casnice imi da contractii. De plimbari nici nu poate fi vorba, off! In rest toate bune. Pupicei[pup] Florina 27 ani [gravi] 29(+) sapt cu puiutzul Teodor Dr Badiu - Sp Universitar DPN 1 iulie
Scumpa mea eu am calculatorul pu pe o masuta la nivelul patului si stau la orizontala cu tastatura in brate. Uneori mai scriu si prostii ca nu vad toate literele dar exista butonul de "edit" pt situatii de criza[:D] "În afara de constiinta totul e bestialitate" (Camil Petrescu)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti niste harnice! Cand sa zic si eu ca terminai de citit ....incepurati la alt set..[biz] Kami ce ma bucur ca ti-a iesit negativ rezultatul.Acum te-ai mai linistit asa-i? [:D] Bey gagici ...in tara nu stiu cum e vremea da` la noi a fost azi o calduraaaaa.... de stateai in tricou.Cica o sa se raceasca iara , da pana atunci ma bucur de sorel! Io am devenit un greiere bortzos,m-am ingrasat numa` pe burtoi!In rest nu am pus deloc, nici pe picioare, nici pe fata, nici macar pe funduletz[bang]...si ma asteptam sa-mi creasca atasul nitzel.Toate kilogramele (alea 9 ) luate pana acum is pe burta sau cel putin mie asa mi se pare. va pup pe toate pe burtici... ana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, desi e cam tarziu acu' plec de la job-uri. Cred ca am terminat cu succes intalnirile cu auditorii pentru bilantu' pe anu' asta, asa ca ma duc sa ma imbat.[alcool] Kamy, bravo pentru analiza! O grija mai putin. Florina, tot raul spre bine! Tie si puiului sa va fie bine! Sanatate! Dana M [gravi] 25 saptamani 29 ani si 8 luni DPN 26 iulie Dr. Badiu Alexandru
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici si burtici!Sunteti nemaipomenite,eu una nu pot tine pasul cu voi;daca nu ma uit trei zile am pierdut ,si eu care credeam ca acum voi fi constiincioasa si voi scrie mereu.Mie imi trebuie o saptamana sa citesc ce ati scris de cand nu am mai fost.Daca s-ar da un premiu cu siguranta a-ti fi pe locul intai.Sa aveti un sfarsit de saptamana minunat si sa aveti grija de burtici.Pupici dulci la toate[dual]. P.S.:E cineva dintre voi care cu toate ca doctorul ia recomandat sa poarte burtiera mai are dureri jos?(sa fie din cauza ca se dezvolta foarte repede).Poate e cineva la fel ca mine si poate sa-mi raspunda. alexandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...