Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac: reguli de baza


Recommended Posts

Dragele mele, azi am umblat ca apucata prin Cluj dupa "Mananc, deci slabesc", rezultat ZERO. Nu am gasit nici un exemplar, mai mult doamnele de la librarii/tonete se uita la mine ca la felul 13. Asa ca tot voi sunteti sansa noastra, a celor care nu gasim maculatura necesara acestui sport. Le rog pe cele mai experimentate sa ne spuna si noua regulile de baza, deci ce se mananca, ce se combina si ce nu. Cum ar trebui sa arate o zi de Monti, deci ce e voie dimineata, insirati acolo si le-om combina noi cumva. Ce nu e voie sa combinam, etc, voi stiti mai bine. Daca e voie intre mese ceva, sucuri, lapte, etc. Legume e voie oricand si de care? Rosii, castraveti? De care nu? Ma intereseaza nu neaparat retete ci mai mult alimentele permise si in ce combinatii. Se trezeste Diana si o iau iar prin librarii, au mai ramas cateva, doar doar o sa gasesc mult ravnita carte. Va pupicesc, Denisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ceau! Din cate stiu eu aceasta carte se gaseste la tonete sau la cei care vand carti in aer liber , nu cred ca o vei gasi in librarie pt. ca si eu am cautat-o acolo degeaba. In cea ce priveste regulile de baza te pot ajuta daca i-mi trimiti adresa de mail . Astept la saracutionela@hotmail.com , am sa-ti trimit un document word. Te va ajuta si subiectele :Cum slabim, Montignac ce am mancat astazi. Ione` www.saracut.go.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, v-as trimite eu cartea pe mail, zau, am mai trimis-o la n-shpe persoane, dar am un virusel jucaus in calculator, si mi-e frica sa nu va fac vreo surpriza' [:D] Pana vine nenea sa repare dihania, stau in banca mea [^] Venera si [copil] Markus (10 decembrie 2003) http://community.webshots.com/user/rothgross
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cele care vor sa fie in forma: am citit pe forumul de la www.culinar.ro niste chestii interesante legate de relatia intre dieta si efortul fizic. Este necesar sa fie aplicate impreuna pentru a avea succes. de asemenea cautati si la idieta.ro unde sunt tot soiul de regimuri. Nu le fac reclama ci va comunic ce am gasit pe aceasta tema.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...