Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA, poftiti la o barfa!!! (15)


Recommended Posts

[pup]Ana esti o dulceata. Trag maine o fuga sa vad ce au ca n-am apucat pana acum. Aveau king size? Ca aia e marimea patului conjugal si arata naspa cu alea queen ce le am acum. RL am mai gasit eu da' jumbo si queen. Pana la urma cre' ca renunt la RL daca nu gasesc ce-mi trebe. Prima oara cand am vazut RL m-am gandit ca or bate suta de scumpe da' la 30-40 merge. Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Hai ca m-am uitat si eu la Costco al meu azi:D N-avea RL dar avea altele misto....si cum zicea si conc, la preturi bune, Laura_T mamamia ce backyard ai!, pe la noi pe aici se mai construiau vreo 12 case .... A L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante Iubirea misca soarele si celelate stele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, Oana aveau si king size, iti spun sigur, ca m-am uitat intentionat si la marimi, noi avem queen aici dar cand ne mutam o sa schimbam. aveau si niste lenjerii de pat super, matase egipteana la $50 de exemplu si bumbac suta la suta cu 10 mai putin. n-am inteles ce e ala Modal? ce fel de material e asta? banuiesc ca sintetic, dar de care? chiar ma gandeam la tine si la Laurele in seara asta fiind acolo, ca voi vorbiti mai des despre cumparaturi la Costco, oare exista aceeasi marfa concomitent la toate filialele lor din tara (ca sa ma exprim ca la telejurnal)? primul impuls a fost sa pun mana pe tel. si sa te sun satz zic vino repede ca au bagat fulgi in perne la costco. :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ahaa, deci nu gasesti aceleasi lucruri la toate costcourile din lume? hm, atunci mutati-va aici, no! :) io la carti ma pierd, abia m-am abtinut azi sa nu dau iama in ele, am respirat adanc si m-am indreptat ca tarata in urma calului spre departamentul mancaruri, stra-stra-..-strabunicii mei -oamenii din epoca de piatra care vanau ca sa manance- ar fi fost tare mandrii de mine sa vada cum aleg hrana stomacala in loc de aia spirituala :)) imi facura pofta fetele astea cu limbile lor straine sa imi cumpar un manual cu cd de invatat japoneza, dar, lasa ca nu plec maine la tokyo [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scumpa mea, Amuleta, daca citesti cu atentie mesajul, chiar ma autocorectez spunand "sa nu generalizez ca intru in pacat". Scuze daca te-ai simitit ofensata. In alta ordine de idei, azi e Bring you daughters and sons to work day, cel mare e cu mine aici, ma inghesuie la birou. E foarte excited. Va pup si o sa revin mai tarziu daca pot.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Costi
Va rog sa ma iertati ca intervin in discutiile voastre, dar am o mica rugaminte la voi:Care este diferenta de fus orar intre Bucuresti(Romania) si Oregon? Multumesc!
daca ai nevoie si pentru alte state: http://www.worldtimeserver.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...