Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA, poftiti la o barfa!!! (15)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by polux
Lorelai, NorthWestern University este in Evanston, deci tu s-ar putea sa stai in downtown-ul Evanstonului, nu al Chicago-ului.E la nord de Chicago, pe malul lacului. Dar nu te impacienta caci exista Purple si Red Line, trenuri care te duc direct in centrul Chicagoului.Cam in 30-40 de minute. Bafta si distractie placuta Liliana
merci mult Liliana, de fapt din cite am inteles eu Northwestern Kellogg School of Management are un campus downtown, chiar linga Navy Pier. acolo va fi de fapt conferinta. sorry pt confuzie. eu sper sa fie vreme buna si sa vad cit mai multe. Lorelai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ziua buna, fetele! La noi nu prea-i, ca ne dor capetele, ochii, nasucurile si tot ce ar mai contribui la actiunea de vizionare a unui cer albastru, mirosirea florilor din gradina botanica a lui Mircea, sau zbantuirea pe langa catelusul asteptat in familia ocebine. :-) Iubilica, daca nu-i prea tarziu si nu s-au incheiat listele cu votari, uite ce mi-as aduce eu din Romania: esenta de rom, ca n-ajunge nici la degetul mic al celei de aici, deodorante, carti, cd-uri, bomboane fondante, un stilou chinezesc si ganduri pentru lista de data viitoare. :-) Lai, io-s mai toma necredinciosul, pana nu vad poze cu plaja si cu motzaitul aferent, nu cred nik. :-)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a-nviat! Bine v-am regasit fetelor! Ne-am intors din vacanta si deja mi-e dor din nou de acasa. A fost super bine, chiar peste asteptarile noastre, am petrecut Pastele asa cum ne doream in suflet, ca acasa, cu familia, cu prietenii dragi, cu toate bunataturile pe masa. A fost cam scurta vacanta, dar ne-a uns pe inimioare. Acasa era primavara in toata puterea cuvintului: pomi infloriti care deja se scuturau de floare, iarba verde-verde crescuta binisor, gize, pasari - m-am imbolnavit de primavara! Am prins o vreme minunata si toate au fost la superlativ! E bine acasa, dar undeva intr-un colt de suflet mi-era dor de aici, de "acasa" de aici, si vroiam sa ma-ntorc. Asa e firea omului, tot timpul isi doreste ce nu are. Ma bucur ca a venit si aici in sfirsit primavara, si am asa o bucurie in suflet, sint vesela si optimista de dimineata pina seara, mi-a prins tare bine mersul acasa. Sper ca voi toate sinteti bine, ati petrecut bine de Pasti si va bucurati de primavara. Am pus ceva poze in album, sint mai mult poze de familie, dar daca va face placere, bagati un ochisor pe-acolo. Mi-a fost dor de voi, de paginile interminabile de "naga-naga" si iata-ma-s din nou la butoane. Va pup pe toate (te salut si pe tine mn - fetita cu diverse preocupari). Alina si Alexandra http://community.webshots.com/user/allex21
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va salut si eu la inceput de saptamana pe care nu am inceput-o bine dar speram sa o terminam cu bine. Ieri noapte am ajuns la urgenta cu o durere insuportabila de spate si dupa cateva ore de luat teste, monotorizat au ajuns la concluzia ca am infectie urinara. Asa ca mi-au dat antibiotic si ceva de calmat durerea si ne-am intors acasa. Bebele e bine si foarte activ , astazi ma simt mai bine. Chiar ma gandesc sa fac niste eclere. MN frumoase pozele ... mi-au mers la sufletel. Ocebine ma bucur pentru tine si abia astept sa pui poze cu "Ochi albastri". Cleo multumesc pentru pupicul de la Max ... Alinuta mi-am bagat ochiul in albumul tau si ti-am admirat familia. Bine ai reveni printre noi. Sunteti o familie frumoasa! Gata ... aaaa!.... exersez toate variantele cu TH sa vedem care prinde mai bine ... multumesc...Gata!...Pupicei! mamica fericita a unui baietel!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by simonaM Mircea(fetitza cu codite)numai atitea poze ai....mai vreau!!!sunt tare frumoase!le-am sevuit pe toate.mie imi place mult cascada. mai vreau![:D]
ok..ok..am adaugat si cele facute de nasi lui Andrei, sunt in acelasi loc la sfirsit. P.S. mai multe nu am, o sa revin data viitoare cind iasa vegetalele.. -- mn
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza! Imi scot si eu capusorul dupa cateva zile de absentza si revin la cafeaua de dimineatza[:D]. Uichendul a fost mistooooo,mi-am ras moaca de nevasta plictisita,l-am aruncat pe Aidan in bratze la soacra si am plecat la Chattanooga.A fost atat de... WOW[:D].Am vizitat Ruby Falls,o cascada subterana,aflata la 260 de picioare in pamant(din pacate,desi luminata,nu a iesit in poze) si Rock City,care m-a lasat pur si simplu fara cuvinte.Am avut si parte e o vreme superba cu 80 de grade F.Am pus si niste poze,daca doritzi sa le vedetzi. Allya,pe Aidan l-am pus in premergator la 6 luni,nu am avut nici un fel de probleme in casa,trebuie doar sa nu-l scapi din ochi afara.I-a placut foarte mult,si mie[:D]! Alinutza, bine ai revenit! Mircea,pozele sunt superbe! Olivia(Lai),mama,bine ca ai mai dat si tu un semn de viatza,ca incepusem sa-mi fac ganduri.Ma bucur ca lucrurile merg bine intre tine si Ognien.Pupici din Alabama! Si ia leitar! mihaelaH
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...