Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA, poftiti la o barfa!!! (15)


Recommended Posts

Fetele ce dragute sunteti. Sunt o mamica fericita, cand nu fac prostioare nici unul. Al' mic e "bug-eyed", e adevarat Camelia. Cleo, cat traiesti inveti, multam pt link, in jurul meu, nu departe, as adauga, se gasesc vreo trei magazine din astea de marti dimineata. Trebuie sa aranjez cu mama sa faca overtime in weekend sa ma duc pe acolo, sa bag un ochi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns
lume, lume, buna dimineata! vreau sa va spun cu bucurie ca suntem ok dupa prima tornada de anul asta!a inceput sezonul...chiar ma gandeam unii au cutremure,altii uragane, noi tornade..de aia fericiti cu clima normala nu vorbesc...imi vine in schimb sa rad in continuu cand ma gandesc ca vine tata saptamana viitoare si dupa ce ca e mort de frica sa zboare cu avionul,ajunge in mijlocul sezonului de tornade...hi,hi! acus rad ca- mi da mana ,aseara zambeam manzeste...partea amuzanta e ca nici macar nu as fi stiut ca ploua(termopan de termopan sic!), tv-ul era pe desene animate ca de obicei, eu la computer, Adi invata...cand suna un coleg de la serviciu si ii spune lui adi ..."ai auzit sirena din centru?"..bineinteles ca am crezut ca e o gluma ca ei se tin de sotii,insa cand am schimbat canalul,am schimbat imediat si locurile din fotolii direct inspre baie unde nu sunt geamuri...cu ocazia asta,Raresu a facut si caca de plictiseala ca ma tot rugam de el si el nika... si uite asa,ce frumos am petrecut aseara o ora jumate langa baie![bruta] acum sper insa ca ma lasa in pace in seara asta deoarece Adi are scoala si daca il stiu pe drumuri, mi s-a dus linistea... pe la voi nimic cred ca vad ca nimeni nu pomeneste nimic de vreme...slava Domnului! pupici Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura_Oprescu, ce bine ca sunteti bine! Tocmai ma uitam de dimineata la stirile de la ABC, si am vazut ca a fost tornada in IL... Chiar voiam sa intreb daca toate fetele sunt ok, in afara de sperietura inerenta [flo] Asa m-am pus pe un ris, cind am citit faza cu Rares [:-)))] tara ardea, Rares isi vedea de treaba [:-)))] [:-)))] ____________________________________________ oriunde ati fi, fiti uniti, dragi romani... http://community.webshots.com/user/atomskin-date
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...