Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

va rog ajutati-ma!!


Recommended Posts

[flo]Felicitari pt ca ti-ai revenit!!! Nu ceda si mai ales nu te intoarce nici moarta de unde ai plecat; e o vb: nu mai linge unde ai scuipat![neand] Ai mare grija de tine! nici eu nu te sfatuiesc sa ramai in tara. Scoala poti face si in Uk. Fa-ti planuri de viata frumoasa si urmeaza-le ca asta e frumusetea tineretii, nu compromisuri cu persoane ratate pe care le-au aruncat altele de rele. Ce esti tu, groapa de gunoi!?! Deschide ochii sa vezi sansele din viata ta: tineretea, bunul simt, puterea de care ai dat dovada. Aminteste-ti tot ce ai indurat doar pt a nu mai repeta si pt a fi mandra de tine ca ai invins![flo] Bafta sa iti gasesti printul in viata, si ai rabdare ca sigur nu va fi primul venit!!! sau mai stii![xx(] [pup][pup][pup][pup][pup] Simona_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
BRAVO Gaby, ma bucur ca ai reusit sa scapi. Iti doresc sa ai o viata cat mai fericita de acum in colo.Si esti binevenita orice problema ai avea. Sa nu iei in considerare rautatile unora dintre noi. Oricine e liber sa citesaca si sa raspunda la ceea ce reprezinta pentru el un real interes. Eu una ti-am citit istorioara si nu ma suparat ca nu are legatura cu aces forum, a contat faptul ca tu ai avut nevoie de ajutor. Nu trebuie sa respingem un strigat de "Ajutor" pe motiv ca nu reprezinta interes sau ca nu se potriveste cu acest forum. Nu ne costa nimic sa dam un sfat. Numai bine iti doresc! Cel mai mare pacat este acela de a nu zambi, macar odata, in fiecare zi de viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare, fetelor! TRY- pacat ca nu ai inteles nimic din `intamplarile delicate` din viata ta... -,,... bine, te cred!`` oau, plecaciuni! cine ti-a cerut sa crezi? -,,...eu am incercat prin logica sa daram o poveste fara baze reale``- ai dreptate, doar tu ai dreptul sa suferi si doar suferinta ta e `` the real one``... si stii ceva? nici nu te cred ca ti-a murit fratele.... si nici ca esti insarcinata... te dai interesanta...ori vii cu dovezi, ori... GABIUK- uita-te in interiorul sufletului tau si vei sti singura ce e de facut... MIHIASIRO- atata timp cat mai exista oameni ca tine, mai avem o sansa! ralucoantza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ralucoantza
AHA! am uitat... te rog, GABIUK, mananca o ciorba de burta si o caruta de mici si pentru mine!!!!'[pofta]' ralucoantza
Mincacioaso, nu te-ai saturat de mici si corba? De-abia ai venit din tara! Da las ca pap io mai mult de o caruta de mici, ca plec pe 28 acu in tara...sic! [:D] Iren burticoasa & Bogdanelu nazdravanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ralucoantza
MIHIASIRO- atata timp cat mai exista oameni ca tine, mai avem o sansa!
In primul rind constat ca "vorbesti singura" - :))(patru mesaje unul dupa altul si nimeni nu mai intervine) Citind ce imi adresezi ma faci sa rid, pentru ca trebuie sa revin in urma ca sa revad ce am spus. Nu aveam impresia ca e ceva super inteligent. :] Oricum o remarca de acest gen face placere (sa vezi ca nu esti singur in modul de a vedea lucrurile si mai ales ca punctul tau de vedere e inteles). If you want to win you have to learn to be a master of the game.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ralucoantza si stii ceva? nici nu te cred ca ti-a murit fratele.... si nici ca esti insarcinata... te dai interesanta...ori vii cu dovezi, ori...
ralucoanto, cand scoti perle ca astea aminteste-ti ca nu esti singura care le citeste. Try e membra veche pe forum si si-a castigat respectul, este identificabila, spre deosebire de tine sau gabiuk. ai o parere contrara, spune-o civilizat si argumentat, atacul la persoana nu este permis prin regulament pe acest forum! [xx(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Initial creeata de gabiuk
Nu sunt mamica, nu sunt nici sotie, deci poate nu ar trebui sa imi scriu povestea aici, dar am adunat atata suferinta si simt ca daca nu impartasesc cuiva ce simt o sa-mi pierd mintile, oricum nu sunt departe.Nu stiu daca ceea ce astept sunt sfaturi caci oricum inima, proasta, face tot cum vrea ea, dar vreau macar sa stiu ca cineva in lumea asta mare intelege ce simt si imi da dreptate. Povestea mea, cosmarul meu, a inceput anul trecut, in primavara, cand eram inca in Romania, inconjurata de prieteni si familie, studenta, fericita, foarte fericita.Dar stim cu toti cum e viata in Romania, si am indraznit sa vizez la un trai mai bun in alta tara, asa ca am intrat pe net pe un site de aupair incercand sa devin aupair la o familie in Anglia.... ...Stiu ca am doar 22 de ani,TOTI imi spun ca sunt frumoasa, stiu ca am toata viata inainte dar NU VREAU SA TRAIESC FARA EL.Va rog ajutati-ma, credeti ca ma mai iubeste, credeti ca ar trebui sa mai lupt pt el, ce sa fac, unde sa ma duc, sa ma intorc in Romania, CE SA FAC? va rog ajutati-ma! Cu respect, Gabi
Este foarte greu, fara calificare, fara Job si sponsori sa te poti descurca acolo, deci reintoarcerea acasa este o solutie fulger, daca ai banii de drum si te descurci... Daca nu, stai cu el cit zice legea ca sa te recunoasca casatorita (fara sa faci acte!) si apoi ia-i 1/2 din avere, drept despagubire daca vrea sa-l lasi tu pe el (sic!)... [bruta] Crede si nu cerceta!...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...