Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

poze cu gropi in asfalt


Recommended Posts

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ce nostim, nu am ,dar ma bag si eu in seama. Ma gandeam ca as putea sa-ti fac un film in sensul ca in oraselul unde locuiesc eu nu exista 10 m patrati de asfalt fara gropi . Vorbesc serios ,nu exagerez cu nimic![bang] cici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by peca
sunt si alte tari cu gropi, chiar si aici in germanai...dar diferenta intre ei si noi este ca....incerca sa faca cat mai putine valuri pe seama asta
Diferenta dintre ei si noi este ca la ei strazile cu gropi sunt exceptii iar la noi strazile FARA GROPI sunt exceptii.. Totusi sunt de acord cu tine, dar nu cred ca Taty o sa trambitzeze ca gropile sunt romanesti sau de aiurea.Importante sunt gropile nu unde sunt ele,nu? Laura si papusica din burtik (37 saptamani) [img]http://skins.hotbar.com/skins/ecardsSite/ec/newbab/newbaby_humor_0418_2_prv.gif [/img]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa fiu rea, dar peste tot exista gropi pe strazi.In mijlocul Vienei, langa Schönbruun-palatul regal-niste gropi de mori.Si uite-asa stau de 3 luni.Langa mine(stau la 5 minute de palatul regal) la fel.O strada e plina cu gropi, de 1 an jumatate de cand stam aici nu s-a intamplat nimic bun.Din contra, s-au adancit si au mai aparut cateva gauri.De-ati sti ce le zic celor responsabili ...si uite ca nu doar Romania e plina cu gauri in asfalt 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' http://www.unet.univie.ac.at/~a0209879/botez.html Iubi si Phillip (6.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici in Canada (Montreal) nu este mai diferit. Am sa incerc sa fac ceva poze, este de groaza, si tot slalomul pe care trebuie sa-l faci. Te feresti de una mica si dai in una mare... Nici nu mai spun ce poate sa fie la gura mea cind dau... in gropi. Asa ca, gropi sint peste tot, din nefericire.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...