Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamica de mai-iunie (36)


Recommended Posts

Uraaaaa! Uraaaa! Uraaaa!!! Felicitari MONAAAAAAAAAAAAA!!! Sa va traiasca fetita si sa va aduca numai bucurii!!! Refacere usoara si sa ne povestesti repede cum a fost!!! Vai ce emotii am!!! Parca presimteam eu ceva, toata ziua am deschis subiectul sa vad vestile!!! Bravoooo!!! [s] [s] [s] [s] [s] Laura si papusica din burtik (38 saptamani) [img]http://skins.hotbar.com/skins/ecardsSite/ec/newbab/newbaby_humor_0418_2_prv.gif [/img]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 170
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[bum][bum][bum][bum][bum][bum][bum][bum] [batetoba][batetoba][batetoba][batetoba][batetoba][batetoba] [cor][majoreta] Mona, acuma nu mai esti [gravi] esti [mamica] uauuuuu bine ai venit Lia!!!!!!! Sa fiti fericiti!!!!! Maria - 37+ saptamani - baietzel [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mAi, nu-mi revin de la vestea asta! Parca am intrat in priza si unpic in panica desi eu cum am zis, nu am semne... Lia Mica a venit cu 7 zile mai repede deci poate face si a mea un salt de 7 zile.Asta ar fi 1 Mai. Mai e timp dar parca tot ma ia cu emotii mari de tot. Acum realizez ca e gata cu joaca,vin copiii pe noi :))))! Mey, ce e cu Irinusha? Doar nu ne face si ea o surpressa!? Laura si papusica din burtik (38 saptamani) [img]http://skins.hotbar.com/skins/ecardsSite/ec/newbab/newbaby_humor_0418_2_prv.gif [/img]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mona, felicitari, bravo,o tii pe Lia in brate :)) doar nu intru pe net de obicei seara, da' fetele astea m-au bagat si pe mine in priza, asa ca inainte de culcare am vrut sa vad si eu de mai e ceva nou :)) sa fiti sanatosi si sa va bucurati de fetita voastra si noi aici asteptam povestea nasterii ! Irinel, m-ai facut sa rad, chiar ca ce cumintica Lia, ca a venit in weekend :)) pupici la toate si noapte buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne nu intra omu' 2 zile si uite ce bucurii se intampla.[bis]
MONA FELICITARI SI SA VA TRAIASCA MINUNATA FETITZA LIA ! Asteptam vesti si poze si tot ce mai vrei tu .Tare fericita trebuie sa fii .URAAA [bis]
Am ramas fara grai cand am citit acum dimineatza ,nu-mi venea sa-mi cred okilor ,ce mistoo.Bravo,Mona.
Hai care mai urmeaza la rand?[:D]
Eryka & sufletzica din burtica (36 sapt.)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...