Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

medic reumatolog


Recommended Posts

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Draga Simona, nu te supara de indiscretia mea, dar in ce problema?Te intreb pt. ca uite, ai deja o recomandare, foarte buna dupa parerea mea (adica asa este, dr. Berteanu e un tip bazat), dar depinde de natura problemei. De ex. dr. Berteanu este medic recuperationist, nu reumatolog. Te poate ajuta la superlativ daca ai avut vreun accident si trebuie sa faci recuperare sau daca ai o problema de coloana sau osteoporoza... Daca ai o problema strict reumatologica e foarte probabil ca te va trimite la un coleg. Oricum, si eu zic ca poti avea incredere in el. La Spitalul Militar ar mai fi gen. dr. Blaj, care este reumatolog; mai e doctorita Andra Balanescu, dar din pacate nu stiu unde da consultatii. Eu nu sunt din Bucuresti, dar lucrez "in bransa" ca sa zic asa si ii mai stiu pe colegii bucuresteni de la congrese. Multa sanatate, Luiza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SimonaBB, Il recomand pe doctorul Bojinca, de la Spitalul Cantacuzino, am fost internata in sectia lui de 2 ori, si este un tip foarte informat. Am fost internata si la profesorul dr. reumatolog Stefan Suteanu, tot de la Cantacuzino, dar mi-a trecut de el, dupa ce mi-a gresit diagnosticul si mi-a dat un tratament in urma caruia era sa "dau coltzul"... Dar cea mai, cea mai buna dintre toate, unde mi-a fost cel mai bine, este doamna dr. Ungur, de la Centrul de Reumatologie, undeva aproape de Batistei, pe strada Iulius Fucik (parca). Nu mai spun ca la centrul asta de reumato sunt specializati in tot ce inseamna afectiunile de tip, tratament specific (impachetari cu parafina, gimnastica medicala etc). Din pacate, doamna dr. ungur nu mai lucreaza acolo, dar poate mergi si te interesezi unde o poti gasi... Este extraordinar de buna (...iti vorbeste o persoana cu experienta in reumatologie, zau ca acum pot si eu sa ma specializez in asta, la cite carti am citit si cite am invatat stind prin spitale [:D] ). Multa sanatate mamei tale [flo] ____________________________________________ oriunde ati fi, fiti uniti, dragi romani... http://community.webshots.com/user/atomskin-date
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...