Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

trei intrebari pentru voi


Recommended Posts

Vivian - tot ce vei primi de la bebe, o iubire ciudata si atotcuprinzatoare, blanda si instinctiva.. incearca sa le reversi asupra celor din jur. Sotul tau e al doilea/ treilea, bebe primul, tu pe locul doi sau trei.. si restul lumii. Cu restul lumii trebuie sa fi buna nu dreapta. Dreptatea este o chestie relativa, niciodata nu vom fi in "posesia" dreptatii absolute.. dar cu blandetea poti sa incerci! Cum se spune.. vaya con Dios !? Hmmm Spania.. de unde esti? Din toate tarile vizitate ( toata europa mai putin Suedia, Finlanda, Cipru, Malta si ex Urss ) Spania a fost atra in care mi-am dorit sa raman. Roxana&Ruxandra http://community.webshots.com/user/aquariusrpro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns
1.de unde? cred ca depinde mult daca te maturizeaza venirea pe lume a unui copil sau nu? eu am ramas la fel, ca argintul viu. 2.vaginul tinand cont ca am nascut natural si-a revenit exact ca inainte si eu am fost uimita, desi scrie peste tot ca e o membrana elastica, deci e normal. Uterul intr-adevar are nevoie de 9 luni. 3.pe sani, nu stiu daca in Spania exista creme speciale pentru femeile insarcinate sau care alapteaza, dar aici sunt. Lena&Freya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa stiti ca aseara m am uitat pe crema anticelulitica, chiaR are cafeina. nu mi vine sa cred. dar eu stiu ca pote sa afecteze bebeledoar daca ....intra in contact cu sangele sau dacae stare sufletesca si simtita si de bebe. durerea e ca mi am luat creme de care va zic ,...ca inecata ,pentru toata perioada sarcinii. [biz]! ....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...