Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici Iulie-August 2004(59)


Recommended Posts

Iren, bravo mama, oricum esti super bine la 40kg....sa te iti de mina cu Dana ca si ea in aceeasi categorie cu tine...cite kg s-au pus in ultimele 2 Zile? [:D] (nu daaaa....) ai fost super marfa la "hipopotam cu desuuri"....mi-ai adus aminte de baletul elefanticilor alora cu fustite roz din desene animate, iti aduci aminte?[:D] Alice intr-adevar, trebuie sa ii spui medicului de mersul la orice fel de gimnastica...sa fii sigura!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 169
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Iren, felicitari pentru rezultate ![bis] Da, Roxi, i-am spus si data trecuta cind am fost, si nu a obiectat la miscari simple de gimnastica facute in casa si nici la plimbarile pe afara, nu mai mult de jumatate de ora ... acum active center este ceva mai mult ! Am sa intreb insa, nu fac eu inginerii periculoase, don't worry ! Alice[gravi]-23 saptamini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar Andreea - spune-ne si ce mobila ai vazut. Eu una nu stiu ce sa fac - parca totusi as incerca sa o fac pe comanda pentru ca vreau ceva vesel si in oras am vazut numai mobila comuna, da' nu stiu cit va costa in cazul asta... Gabriela [gravi] saptamina 26 DPN 25 iulie 2004 Dr. Florina Mihalache - CFR2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, nu era cine stie ce. Este un arab care are un magazin cu articole pentru gravide si nou nascuti. Deoarece schimba sediul s-a hotarat omul sa lichideze stocul si avea mobila la preturi de la 20 milioane la 8 milioane (dulap, comoda, coltar cu rafturi si patuz). NU era rea, era lemn natur cu sertarele rosii, dar eu am vrut sa mai vad si altceva. Numai pe aia o mai avea si a zis ca mai aduce peste o luna mobila multa. Gabi, tu pe unde ai fost sa te uiti ca eu nu stiu de unde sa incep. Am inteles ca la Mobexpert e nebunie mare cu preturile Andreea, 26 ani, DPN 4 iulie, dr Bogdan Marinescu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A propos de epilat, eu foloseam aparatul dar mi-a spus cumnata mea ca in instructiunile de la aparatul ei scrie ca este interzisa folosirea in timpul sarcinii (!!). Asa ca am trecut si eu la Kamasutra cu Gillette Mach 3 proprietate sos, dar mai am o problema mai delicata... "toaleta" altor zone, unde foloseam masina de tuns. Am facut echilibristica aseara cu o mana tinandu-mi burta si cu cealalta manuind masina, asezata pe covor, dar nu am reusit decat sa ma tai zdravan si am renuntat. Aici chiar ma ingrozesc ce fac mai tarziu, merg cu codite la control??? Roberta + BeBe scump din burtica - 21 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna regasire dragutele mele!!! Am ramas rau in urma cu stirile si nici nu va pot promite ca le voi recupera. Sper ca toate sunteti bine, atat voi cat si dragalasii [copil][copil] din burtici. Vad ca ati ajuns la capitolul masaje, creme. Si eu am citit ca e bine masajul perineului, dar la noi, mai ales in Oradea, totul e in zadar, asa ca la asta am renuntat. Eu pt burtica si sani folosesc o crema din franta OLIGOPS Grosses, in urma careia vad ca nu am vergeturi deocamdata desi o folkosesc o data la vreo 3 zile, ca ori mi-e lene ori uit. De haine eu am aceeasi parere ca si voi, mai bine le imprumut sau mi le confectionez la comanda. Oricum la scoala eu nu ma pot imbraca cu orice ca studentii sunt cu ochii pe mine, de zici ca n-au vazut femei gravide in viata lor. Cat despre mine ce sa va spun, inca [vom] in fiecare dimineata. Treaba cu biscuitele la mine nu merge.Ce ma fac fetelor???? Oare mai rezist???? Va pup pe toate, Marcela [gravi] 29+ saptamani. Cristina,(Iubitoiu),
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor nebune sunteti mama....!!!!![:D]auzi la ele, afro...asta chiar ca e o idee buna, dar stii cit stai sa ti le faca? [:D] Marcelle ce bine ca dai vesti...tocmai intreba acum vreo 2 zile Andreea de tine. ce zice doctorul de voma ta continua? e adevarat ca unele femei vomita pina la termen, dar chiar asa? Andreea ce inseamna nebunie? reduceri? noi tot la mobexpert am vazut un dulap si comoda (modelul Pacific si Cora) exista si patut daca vrei (adica mobilier complet, noi numai de astea avem nevoie). sunt pe bej, bleu sau albastru mai intens (dau nu bleumarin), cred ca o sa raminem la modelul "Pacific", e dragutzel, un bleu deschis.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...