Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici Iulie-August 2004(59)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 169
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Doamna Bibi
Papadie, daca ai vedea ce pozitii de Kamasutra aplic la cosmetica ca nici barbati-miu nu m-a vazut in astfel de pozitii.Dar asta e,ca la doctor, ca tantile alea de acolo s-au obisnuit.Apeleaza la un salon de cosmetica,nu te mai chinui singura ca nu mai ai sanse.Epilatorul ma cam deranjeaza si pe mine si nu mai ma pot face singura (sotului ii este teama ca ma doare saracu').
Nu poci sa merg ca eu sunt consemnata NUMAI la pat ...si ma epilez, vai de steaua mea, pe canapea...culcata etc... desi mi-e mai simplu sub dush cu lama:D Insa cum am tendinmte paroase prefer epilatul la canapea si cumva o sa-mi determin sosu sa preia el treaba asta ca nu ma pot contorsiona:-)) Pacat ca ii e foarte mila de suferintele mele:-))) "În afara de constiinta totul e bestialitate" (Camil Petrescu)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A, si era sa uit! Pentru fetele care nu au apucat sa citeasca. Pentru perioada de dupa nastere cand o sa intram mai rar pe forum, se face o lista cu numere de telefon si adrese de e-mail (sau orice alte date de contact vreti sa ne dati). Datele se strang la Roxana. Roxi, mai da tu o data adresa de mail, te rog. Andreea, 26 ani, DPN 4 iulie, dr Bogdan Marinescu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marcelle, eu nu prea am avut treaba cu greturile, o luna m-au chinuit cand eram si in sesiune, si serviciu la greu si seara, de oboseala, ma apuca voma. Am, insa, o prietena care a nascut anul trecut si i-a dat medicul un complex de vitamina B care a pus-o pe picioare. Roberta + BeBe scump din burtica - 21 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, fetelor, mersic de sugestii. De aia cu banda nu ma ating nici de frica pentru ca ii pierd pe drum[:D]. Am incercat vro' cateva tipuri si nu vrea adezivu' ala sa stea lipit de picioarele mele nici de frica! Iar ciorapi trebe sa port ca la noi functioneaza aeru' conditionat si stam vara imbracati ca iarna! Cred ca o sa-mi iau de aia cu port-jartier si o sa innod port-jartieru' pe sub burta[:D] La suma aia de 900 de mii, fiind ciorapi, io ma asteptam sa contina macar un vibrator mic [:D], pentru masaj... Dana M [gravi] 26 saptamani 29 ani si 9 luni DPN 26 iulie Dr. Badiu Alexandru
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...