Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ma poate ajuta cineva?


Recommended Posts

am tot auzit de clarvazatoari si persoane cu puteri paranormale gen alexandra mosneaga,valentina din iasi,sau lavinia tatomir...cineva a verificat aceste persoane are cineva vreo astfel de experienta? as vrea sa cunosc o astfel de persoana cu calitati de medium telepat si clarvazator dar nu stiu in cine sa ma incred!vreau sa intru in legatura cu cineva cu adevarat paranormal nu gen mama omida sau altfel de ghicitoare ...cred in puterea mintii si a corpului omenesc si in paranormal si parapsihologie...daca este cineva care imi poate da sfaturi sau idei si eventual ajutor si o trimitere catre cineva astept cu nerabdare deoarece am o problema urgenta si delicata!un nume o adresa un telefon sau email este suficient pt mine fara trimiteri la biserica sau la psiholog etc sau nu am chef si timp de morala si de glume timpul ma preseaza....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Imi pare rau dar cred ca ai gresit forumul!!!Daca ai probleme de ce nu te gindesti sa reformulezi titlul "problemei" , cum ar fi:"am nevoie de un sfat!"---Sau :"cum ati proceda in locul meu ?" Atunci cu siguranta te-ai alege cu o mie de prietene virtuale care ar sari sa te ajute, asa cum ai procedat tu, nu cred ca vei reusi sa gasesti o solutie, sau un raspuns ca sa zic asa,poti doar sa-ti pierzi timpul! [;)]...si cum fiecare este liber sa faca ce vrea ...[flo] simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...