Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

de ce suntem asa tacute toate¿?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Vivian draga cred ca unul din motive este ca se deschid tot timpul subiecte noi si cele de o zi-doua cad pe pagina 2,3 si nu le mai vede toata lumea. Daca ai observat peste jumatate din subiectele de pe prima pagina sunt mamici si bb-i. Nu cred ca acest forum este superficial doar ca este foarte aglomerat. didi@ si bb Iulia Eleni (06.02.2004) http://community.webshots.com/user/didica1974
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu, nu, nu ma intelegeti gresit, nu am zis ca suntem superficiale , poate ca asa e pe un forum ..nu se leaga cine stie ce......amicitii. imi place mult sa intru sa vb cu voi dar....mi ar place sa o facem mai mult.pupici si scuze daca m am adresat...nepotrivit.[bis] ....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Vivian, nu cred ca lipsa timpului ar fi o piedica, eu de ex., de cind am poposit aici am o multime de prieteni , cu care corespondez si pe pm:Carmelica,Cricor,TLaura,Rocs, Idora ,Edip, Simona 27,Michiyan,Donia,Gabelstefan,Geanica,Podeanu, depinde de tine tine si de ceea ce vrei, de ce cauti.Eu am avut nevoie de prieteni, si i-am gasit aici, .Eu te astept cu drag pe privat sa vorbim...propune o tema si o dezbatem, ok?Iti doresc numai bine, si fie ca soarele de primavara sa-ti incalzeasca sufletul!..mai ales ca acolo la tine timpul tine cu voi.Pupicei simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai hai sa vorbim. Salut, ce mai faci? ai invatat spaniola? povesteste-ne despre tine... burtica draga, am trecut prin 2 sarcini si crede-ma ca stiu cam cum te simti, mai ales ca ti-am citit si celalalt subiect. Eu sunt aia cu semnele de intrebare:) Noi tot vorbim toata ziua pe aici, citeste alte subiecte, raspunde, implica-te si ai sa primesti alte opinii, mai mult sau mai putin superficiale, mai mult sau mai putin de acord cu ale tale. Ramai pe-aproape si nu vei pierde... decat timp[:D] Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ok,am sa va zic de mine.[biz] ma numesc ana maria, locuim in madridsi sunt f ...doritoare sa cunosc cat mai multe mamici sau viitoare mamici ,cu care sa pot schimba ..impresii.[amoras] imi doresc sa nu fie cazul sa imi iau concediu pana ...nu se apropie sorocul. lucrez ca secretara la o subcontracta a madritelullui&enditel&union fenosa-ar trebui sa sune grandios -sunt niste titani pe piatza americii de sud. in rest. ...aici avem relatzii cu spanioli,si cam atat, romanii care i am cunocut pana acum , sunt falsi, mincinosi, impulsivi ,lipsiti de bun simtz si...romani.[:D] nu vreau sa jignesc pe nimeni dar ce am cunoscut pana acum ....sunt doar ciudati, ne au dezamagit mult si pe mine sim pe sotul meu...asa ca am zis...ca decat cu ai nostri mai bine cu strainii. cred ca de aici si setea " mea de a cunoaste ...persoane ok. pupici,va astept sa ...dezbatem subiectul.[bis] ....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...