Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

de ce suntem asa tacute toate¿?


Recommended Posts

vivian, nu sunt nici eu de prea mult timp pe aici, dar deja observ ca forumul face parte din tabieturile mele de dim si seara. Acum nu pot sa ma mai abtin sa vad ce mai zic fetele ce au mai facut ce s-a mai intamplat. Treaba e in felul urmator din cate observ eu: daca ai cu adevarat o problema reala si ceri ajutorul sau sfaturi pe aici (si esti om serios nu vreun ciudat cu chef de "caterinca", cum am mai vazut ca se infiltreaza) imediat fetele se mobilizeaza. Uneori se mai incing spritele dar atata vreme cat criticile sunt constructive eu zic ca sunt binevenite. Deci nu cred ca daca ai ceva de intrebat sau ai nevoie de un sfat, mai ales ca vei fi mamica in curand, fetele nu vor reactiona imediat sau vor abandona subiectul cat tu esti inca nelamurita sa zicem.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns
ce mi place cand se poate vb.[biz] pt mamica din germania"cu tastatura" un pupic.[dual] pt voi celelalte o imbratisare.[bis] da ,se poate sa fiu eu prea vorbareatza. aici nu am familia si nici prieteni de aceea cred ca sunt dornica sa vb cu voi. spaniolii ca toti strainii de fapt au maniera lor de a fi,diferita de a noastra , sunt tare ok si destul de educati dar......sunt altfel ..[;)] ....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

paiii,e mult de povestit. sa zicem ca o intamplare ....nefericita a vietii m a aruncat sa mi alin durerea in internet-era pt prima data cand intram in net, nu stiam cu ce se mananca-incercam sa uit de toate si sa rad de ei, de barbati. intrand in internet am intrat in mirc despre care sora mea zicea ca a ajuns de duzina si fara pretentzii. eu, l am remarcat pe EL,pentru ca parea ..diferit ,el zice ca m a remarcat ..PE MINE pentru ca se vedea ca sunt noua in chat, eram sincera si dezinvolta. ne am casatorit la o luna dupa ce ne am vazut prima data.am riscat imens pentru ca putea sa fie mai rau decat...."cancerul" care mi mancase viatza inainte ...dar in final am fost doi invingatori. el venea dintr un divortz devastator asa ca ...durerile noastre ne au unit si fortificat. de cand sunt aici il am mereu langa mine,ma sustine si ma repecta in schimb...oamenii ma socheaza pe zi ce trece! suntem ca in jungla! ma refer la ai nostri-la "fratziii nostri romani".am trait multe....grozavii de cand sunt aici, mi au pietrificat caracterul..... spaniolii sunt distractivi, fara complexe, stiu sa traiasca ,educati, niciodata impulsivi, unii prieteni adevarati. va cam plictisesc¿? pupi pt voi toate.[biz] ....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deloc Vivian, imi face placere sa te ascult, nu esti singura care s-a izbit de asemenea probleme pe afara(ma refer la prietenii romani) dar eu zic sa nu renunti, tot de-ai nostrii sint mai buni, mai cauta nu te opri...prietenii ii alegi tu, asa ca nu te opri ai rabdare!Cit despre decizia ta de a te casatori asa de repede , ti-ai asumat riscul...si ai cistigat,povestea mea e putin dif. de a ta (ma refer la modul de cum l-am cunoscut pe sotul meu), dar tot dupa o luna ne-am casatorit.Imi place ca esti o tipa spontana, si deschisa..asta spune multe.Cu siguranta o sa reusesti sa-ti gasesti pe aici prietene adevarate,ptr ca fetele sint super si f sufletiste.Si sarcina usoara in continuoare, numai bine![bis] simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga vivian, nu toate suntem tacute. Vino pe chat sa povestim, sau pe PM, eu stau multe ore pe DC in fiecare zi, sunt si alte fete care isi petrec multa vreme pe acest site si putem discuta. Mi-ar face mare placere, eu mai vb si cu alte fete si nu ajung sa ma plictisesc. [pup] Dana&bb Andy(1 an si 2 luni) http://community.webshots.com/user/danaiakob
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

!!!! Prezent, Vivian! Eu sunt o vorbareata!:) Ce-ar fi sa ne punem pe povesti?:)despre tot si toate, ca si cum am concentra aici o bucatica din toate subiectele! pur si simplu..Eu zic ca se poate! si oricand vrei, pe PM, sau daca preferi o adresa de e-mail, sunt aici! Toate suntem aici! Cu drag, Andrada34
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

!!!! Prezent, Vivian! Eu sunt o vorbareata!:) Ce-ar fi sa ne punem pe povesti?:)despre tot si toate, ca si cum am concentra aici o bucatica din toate subiectele! pur si simplu..Eu zic ca se poate! si oricand vrei, pe PM, sau daca preferi o adresa de e-mail, sunt aici! Toate suntem aici! Cu drag, Andrada34
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...