Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici de Sept.-Oct. 2004 (12)


Recommended Posts

'Neata burtici! mel_g - ti-ai gasit ceva la Rococo? Nu am ajuns week-ednul asta dar vreau sa merg si eu sa-mi iau ceva de iesit la picnic de 1 mai...planuim sa iesim undeva inspre Brasov intr-una din poienitele de pe vreun mal de rau si nu am ce imbraca... ai vazut ceva si mai sport, mel? cum ti s-au parut preturile? au bagat hainute mai de vara? o zi buna, fara dureri de burtici! Camelia, 16 sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mel hai ca dormeam cand am scris primul mesaj[;)] Cred ca ne-am intalnit la Rocco Sambata. Imi pare bine de cunostinta[hia]Mi s-a aprins beculetul cand mi-ai spus ca ai baietel in burtica si ca mai ai unul acasa! [pup]Cristiana si bebe din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Ce mult ati scris de vineri incoace! Mel, multumesc pentru informatia cu eco. M-am lamurit in sfarsit. Poti sa ne spui unde e gradinita fantastica pe care ai gasit-o? Si, daca nu e secret, care e pretul? Nasa mea cauta o gradinita pentru bebe al ei. Camelia, iti spun si eu felicitari pentru baietel! Se pare ca avem cam aceeasi DPN. Tu unde o sa nasti?[grup] Cand vad ca aflati toate ce sunt bebeii, mai ca-mi vine sa ma duc si eu la ecograf pentru ca mor de curiozitate sa-l vad pe al meu. Apropos de magazine, care sunteti interesate, incercati si la magazinul de la Sf. Gheorghe. Au hainute de vara, tocmai au adus niste pantaloni de in frumosi. Camelia, eu mi-am luat o salopeta de reiat foarte frumoasa de la Cocor, parter - parca 1.600.000 sau asa ceva.[gravi] Raluca DPN 8 oct.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos, Naty! Eu una am aflat ca e baietel joia trecuta cand m-am dus la eco pt morfologie...ce-i drept dr mi-a spus sa merg s-o fac si sincer nu credeam ca se poate sti asa devreme sexul. Cu o zi inainte am vazut DPN-ul Georgianei si mi s-au aprins beculetele :) Nu-ti face probleme...sigur vei face si tu eco pt morfologie si vei afla. Dr mea este Ina Moldovan de la Municipal si acolo voi naste. Tu? Camelia, 16 sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristia si mie imi pare bine de cunostinta!!!!!!!!!!! Muream de curiozitate daca esti una dintre mamicile de pe forum mai ales cand mi-ai spus ca ai 4 luni dar mi-a fost nu stiu cum sa te intreb in magazin; iti dai seama ca daca habar nu aveai de forum ma credeai nebuna ! Burtici ce sa va spun cred ca sunt ingrozitor de sucita! Am fost prin nu stiu cate magazine si pana la urma nu mi-am cumparat nimic cu burta ci doar niste blugi cu talie joasa ceva mai mari decat port eu in mod normal si niste pantaloni tot cu talie joasa pt serviciu. Dar cum am ajuns acasa bineinteles ca nu mi-au mai placut si am inceput sa plang de l-am innebunit pe saracul sot ! Nu stiu ce sa mai zic dar mie mi se pare ca cei ce concep hainele pt gravidute nu au deloc imaginatie - parca sunt niste saci. Si nu mai suport cuvintele ia asta chiar daca este putin mai mare pt ca burtica va mai creste. Pai sa faca nene hainele reglabile ca sa aratam si noi bine in ele si cu burtica mica si cu ea mare. Nu sa-mi atarne acum pe mine in ideea ca peste 2 luni poate voi arata mai bine. Hai ca m-am racorit dar oricum nu am nimic de imbracat. Si mai am o chestie. Mi-a placut de la Rococo o salopeta dar in fata imi vine bine in schimb in spate imi atarna pe fund - adica ar mai avea loc un fund acolo ! Naty eu sunt din Pitesti iubita asa ca aici este gradinita minune unde eu il las pe bb pana la ora 13 si platesc 45 eur fara transport acasa si m-ar costa 95 eur pana la ora 18 tot fara transport. Oricum in we mi-a plans ca el vrea sa-l duc la gradi si astazi de dimineata s-a sculat singur la 7:40 cu chef de gradinita. Pupici Mel 18 sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...