Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici Iulie-August 2004(52)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 190
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Iren...2-3 saptamani + sau -...Asa ca 1 august e realist...hihihi Laura, epidurala o soliciti dinainte si la spitalele mari din Bucuresti nu zice nici un doctor ca nu se poate, insa am auzit de atatea cazuri care au intrat in travaliu pe nepusa masa si adio epidurala. La Municipal de exemplu e aglomeratie mare, asa ca e mai complicat sa te internezi din timp ca sa aiba timp de epidurala... Dar recunosc ca nu prea stiu multe despre asta...:) Monica [gravi] 27+ saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza la micutzele dragutzele. scuze ca nu am mai dat raportul aseara, dar printul meu s-a apucat sa upgradeze computerul (cred ca o sa il lanseze pe orbita in curind) asa ca am facut o baie si m-am dus la nani devreme. deci....de ocazie nu am gasit mare lucru (in afara de o rochie super super la agnes toma dar nu am de gind sa dau 8 milioane si sa nu o mai port dupa aceea) si mi-am luat o rochitza bej-rose de la Tina R si acum incerc sa mai caut ceva de pus deasupra. rochitza e scurta, mulata (pe burti, normal) si cu o bluza deasupra mai "galoasa" sper ca va merge. va mai sfatuiesc o data sa mergeti la Tina R, sunt super haine de strada/leisure/chiar si munca (mai de vara, nu strict) si, de exemplu purtam inainte 34-36, acum 40 imi vin super, iar 42 e inca mare. sunt rochii de vara din bumbac (mi-am luat una bej care merge si de sarafan) cu camasuta deasupra...si sunt mai multe fuste si pantaloni, toate cu siret in talie. asa ca...merita. plus ca multe sunt de la reducerile trecute si costa.....450.000 (!!!!!!). azi e o zi ff ffrumoasa aici si ptr ca e si vineri...ce mai, optimismul gramada pe mine!!!![:D] haideti la o vorba, Rox
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Rox, bine ca ai gasit ceva de pus pe tine. Alea de la Agnes Toma sunt misto de obicei dar la scoruri... nu pre-ti vine sa dai banii astia nici in conditii normale. Mai buna aia de la Tina R ca o mai porti si dupa nastere. Andreea, 26 ani, DPN 4 iulie, dr Bogdan Marinescu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza burtici, Roxi, ma bucur ca ti-ai gasit rochitza sa faci poze si sa ne aratzi si noua cum iti vine.. Monica, mersic de linkuri...ceva idee mi-am facut despre streptococul asta de care n-am auzit pana acum... am vorbit cu dr la tel si mi-a spus sa stau linistita ca se trateaza...Totusi nu mai am rabdare pana luni seara cand m-a chemat la control...nu sunt genul care sa intre rapid in panica, dar lucrurile pe care nu le cunosc prea bine ma dezorienteaza..[bang]. Nicole, distractie placuta in concediu, sa te odihnesti si sa profitzi din plin de fiecare moment, te asteptam cu vesti.. Alexa [gravi] - 27 saptamani 26 ani, DPN 19 Iulie, Dr. Parvu, sp.Elias http://community.webshots.com/user/alexpavel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! La Multi Ani tuturor celor al caror nume are legatura cu Gheorghe! Zi mare si sfanta! Roxana, ma bucur ca ti-ai gasit hainute. Diana, tu ziceai ieri ceva despre o cura de slabire eficienta? Va pup si o zi buna! Dana M [gravi] 26 saptamani 29 ani si 9 luni DPN 26 iulie Dr. Badiu Alexandru
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, fetele ! Iaca am ajuns si eu la birou si cum e inca liniste, am timp de ceva vorbulitze pe aici ... Aici la Bucuresti e o super vreme afara - am iesit sa imi iau apa plata, ca astia de la firma beau numai milenara si mie nu imi place, si este asa de frumos, e cald si nu mai bate nici vintul, ce mai, vreme de weekend ... abia astept sa se termine ziua asta si sa ajung acasa ! Roxi, ma bucur ca ti-ai gasit ceva care sa iti placa pe la magazine ... eu m-am invirtit ieri prin Cora, da' nu mi-a atras nimic atentia, erau citeva chestii interesante, dar nu pentru burtici ... am si cam obosit de atita invirteala pe acolo, ca am ajuns apoi acasa si nu am mai fost buna de nimic ! Chiar m-am trezit noaptea si cind m-am dus la baie nici macar nu am fost atenta si m-am asezat direct pe capacul inchis al toaletei (m-a pufnit si risul de una singura ! bine ca nu am dat drumul si la "robinet", ca pe urma cine naiba stringea de pe urma mea in toiul noptii, la ora 3?) ... Am vazut si eu niste fuste care mi-au placut la un magazinel de pe linga blocul meu, din acelea pe siret si cred ca azi sau miine fac o incursiune sa le cercetez mai indeaproape (prima data eram in masina)... Erau cam lungute insa si cum eu sint mica - 1.65 inaltime ... sper sa gasesc totusi ceva, ca astea pe siret le pot purta si dupa ce vine bebicul ! Sa avem cu toate o zi buna si mai stam de vorba ... cind aveti timp ... pina nu vin shefii ... Apropo,LA MULTI ANI[cheers]!!!! daca este vreun sarbatorit(sarbatorita) azi, de Sf.Gheorghe !!! sanatate la maxim si toate cele bune !!!! Alice [gravi] 23 saptamini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...