Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Week-end?!


Recommended Posts

Noi ne relaxam ca d'asta e weekend .E adevarat ca nu avem bebei . Sambata in general facem curat cam o ora.Adica impartim treburile si facem IMPREUNA.Dupa ce am terminat de obicei mergem la socrii sau in vizite , la un film sau pur si simplu stam in casa si dormim . Aici se gateste in fiecare zi , adica iubitul meu gateste si tot el curata .In weekend comandam ceva de mancare , e mai simplu . anamaria "Fii indulgent cu altii si sever cu tine."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Anamaria, la noi e exact la fel... ne relaxam (avem weekend de trei zile), muncim in casa si gradina(mai putin) impreuna, iesim cu prietenii, comandam mincare. In timpul saptaminii gateste sotul meu si eu gatesc o data pe saptamina... Dar e drept ca nici noi nu avem bebei.... va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri


quote:
Initial creeata de PaulaM
Eu de cele mai multe ori ma simt mai obosita decit in zilele cind merg la serviciu....... Week-end placut!
Asa ma simt si eu, mai obosita[bang] Acum ca e vreme frumoasa poate iesim si noi la padure, ca tare mi-e dor[:D] [pup] Dana&bb Andy(1 an si 2 luni) http://community.webshots.com/user/danaiakob
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iris noi suntem chiar norocoase cu olandezii nostrii ...ce baieti de baieti .Gatesc, fac curat , ne ajuta la tot ....comori la casa omului ...hihihi. Multi pupici fetelor ! anamaria "Fii indulgent cu altii si sever cu tine."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cam asta e programul de week-end.Precizez ca acum sunt in concediu crestere copil. Ma scol sambata la 7,incep curatenia la bucatarie si sufragerie,caci e distanta lunga pana la dormitoare si nu se aude zgomotul.La 8 vine o tanti cari imi aduce branza si lapte de la vaca de tara,la 8.30 pun masa si urnesc din pat populatia(asta in cazul ia care nu s-au sculat)sotul,Rebecca 5 ani si Axel 1 an. Papam cu toti si de la 10-12.30 suntem in parc,veni acasa si sotul gateste in week-end,iar ei dau cu aspiratorul,Fetita mananca,iar eu ii dau lui Axel supita,apoi copiii se culca,eu ma apuc sa sterg praful,sa calc si sa cos daca e cazul,timp in care sotul spala masina si motocicleta,iar dupa orele 17 mai repara cate ceva.Dupa amiaza plecam in parc,sau avem musafiri,sau plecam noi ca musafiri. Duminica de regula plecam la tara la prieteni,iar cand ne intoarcem,eu fac baie copiilor in timp ce sotul pregateste cina. Sigur ca in timpul saptamani mai fac unele treburi legate de curatenie,dac cand sunt la servici dupa ora 17.00 sunt acasa,iar in masura in care mai pot,fac unele treburi,pe langa gatit,dar in week-end NU GATESC EU! Va doresc week-end placut!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Clopotzel
Mai fetelor mai, m-ati imbolnavit! De unde ati gasit voi asa barbati??? Sa gateasca toata saptamana! Si doar in weekend voi?!? Before judging somebody, walk a mile in his moccasins.
Eu pe al meu l-am gasit pe net ....dragoste mare online .hihihihihihi La noi numai el gateste , eu nu gatesc deloc iar curatenie facem impreuna [biz][biz] .Un lucru nu face pentru ca nu ii place..nu calca. Asa ca vino aici si gaseste un olandez simpatic .[amoras][il] Din ce am observat eu olandezii in general sunt barbati de casa si isi respecta femeia incredibil de mult . Multi pupici ! anamaria "Fii indulgent cu altii si sever cu tine."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AAM SPUNE-MI SI MIE SITE-UL... am o prietena foaaaaaaaaarte interesata!!!!!!! Sau poate aranjam ceva....ce zici? Scrie-mi pe PM daca te tenteaza! Eu chiar vorbesc serios. Vreau s-o marit ca-i fata tare buna, calitati, draguta, limbi straine.... Nu radeti si nu dati cu rosii va rog![recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...