Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La France (8)


Recommended Posts

Buna fetele! hop si eu!Am venit de la servici si sunt franta! Doar va salut si ma duc sa fac dodo ca nu mai pot! Pozele sunt super faine - confirm ca ne-am distrat super si vedeti ca am pus si eu poze! Vezi in profilul personal... Aurelia, Oana ce ati patit de sunteti tristute? Hai ca ma apuc si eu de plans ca sa nu va las singure! Va pup, Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Scriu repede, inainte de a mi se inchide ochii din nou, sa multumesc inca o data Mihaelei si sotului ei pentru frumoasa zi de ieri. Am pus si eu poze in profilul personal, mergeti fuga sa le vedeti! Iar eu ma mai pun putin in pat, ca nu ma tin pe picioare! (si-am fost singura care n-am baut nimic, in afara de o lingura de visinata; ce-ai pus, Debbu, in ea???) Ce se intampla cu fetele suparate? Aurelia, Oana???? Va pup! « C’est une grande folie que de vouloir être sage tout seul. » La Rochefoucauld
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaaaanaaaa felicitaaaari, burtika mica! [bis][bis] wow, ce veste! acuma ai grija ce mananci, ce ridici, cu cine te enervezi pe la administratia aia a voastra si fii tare ca se vor rezolva toate problemele voastre acolo cu actele, ai sa vezi. asa citesc eu in globul de cristal, ca ingerasul din burticutz o sa aiba grija de voi. tu numa ai grija sa nu mananci branzeturi d'ala cu mucegaiuri :)) te-am vazut si io in pozele de la intalnirea voastra, esti o scumpete de fata! [flo] mey, si mai usor cu micii si visinata aia, da? faceti pofta la lume [pofta] :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce fete grijulii tzuca mama pe ele ! acu chiar ca ma facuserati sa rid de-a binelea ,pai eram suparata bre pentru ca mi-era foame rau !!!!!!!si .......berbatu meu nu mai venea odata la masa!!!!Io sint REA de foame si dupa ce ca-mi "cintau" matele ma mai uitai si la pozele alea ale voastre cu mici ,gratar si visinata.......[neand][nl] Aura&Luca,2 ani si 2 luni! "Daca dragoste nu e nimic nu e" http://yamafoto.com/?ref=6538
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey,Oana si Aurelia, dar ce bagati voi spaima in populatie! Eu m-am trezit devreme, am aruncat un ochi pe DC dar am vazut ca sunteti somnoroase si am asteptat cuminte sa aruncati cu pozele. Am vazut, am zambit cu nostalgie (deh, a trecut repede!) si acum astept pe lenesa de Diana cu alte variante! Noroc cu Massimo si William ca mi-au "gadilat" ordinatorul, altfel nu puteam vedea mare lucru din fotografii! Multumesc!Va pup! Michaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey petrecaretelor[colegi] hai sus! scularea ca e dimineata!si daca nu vedeti bine sa stiti ca durerea de cap din cauza de "visinata à la Debbye "trece cu zeama de varza acra si scoasa din frigider! Hai treziti-va si iesiti la interval ca vreau sa va intreb ceva: Voi mai stiti ceva de Ionica care era prin Costa Rica ? ca nu a mai scris nimic si nu mai stiu nimic de ea ,tine careva dintre voi legatura cu ea? Aura&Luca,2 ani si 2 luni! "Daca dragoste nu e nimic nu e" http://yamafoto.com/?ref=6538
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am bocit si eu toata ziua, si de aia nu am mai intrat...dar mi-a trecut. Erau niste probleme in familie in care eram implicati si noi si bebeul nostru, in legatura cu nasicii, dar s-au rezolvat...Ii multumesc lui D-zeu! Conchita, ce dulce esti tu, iti multumesc din suflet![flo] Si tie, Nadia, pupici multi![pup] Mihaela, numai eu nu am avut nimic, si totusi am luat o gurita de visinata, si capsunele cu vinulet! Dar Oana este, ca de obicei, cea mai tare din parcare...[:D] Aurasule, sa sti ca si eu sufar de aceeasi problema ca si tine cu mancatul, si al meu a venit la ora 16 azi...[bang] Deci...am suferit amandoua de foame... Nu va mai luati de micii facuti de mine, caci daca sunteti cuminti, va fac si voua...[:D] Pupici multi de la mine si bb!!!!!!!!!!![copil][pup] oana-cannes "Si maine mai este o zi..." http://community.webshots.com/user/oanacretu..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am reaparut si eu [hopsieu]Scuze pt intarziere . Fetelor a fost superrrrrr , ne-am simtit de minune si vreau sa va multumesc tuturor pt clipele frumoase petrecute . Abia astept urmatoarea iesire ...hihihihi...ce spuneti de o zi pe plaja ? Nu stiu cand dar ar fi superb . Am reusit sa-l inraim si pe pucci meu cu dc , ieri toata ziua a cautat pozele si discutia noastra si era diperat ca nu le gasea :)) .Mai are de invatat ceva romana si poate il zarim si pe el postand [hagi] Lulu era numai buna dispozitie in visinata aia . Se pare din pacate ca la Onuta efectul a treut repede [:(] Sunt si eu de acord cu restul ca trece prea repede timpul petrecut impreuna [q][q][q] . Am salvat toate pozele si fac si eu o selectie pe webshots . O sa fie cam greut ca toate-s reusite . Ei fetelor ca oricum e ceva distanta dar vine si vremea mea sa iau permisul si nu mai scapati de vizitele lungi si dese ca , deah , acum saracul pucci o face pe taximetristul . Mi-e gandul non stop la dosarelul ala si raspunsul pe care il voi primi . [pup][pup][pup][:X][:X][:X][pup][pup][pup] Nimeni nu e perfect ! Diana . http://community.webshots.com/user/deborah_debby-date
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va invidiez Chatonel si Delphin . Am fost la Carcassone pt aniversarea unui an impreuna si a fost ceva de visss , pacat ca sunt asa departe[bang][bang][bang] ca tare as mai reveni . O sa scanez pozele si le pun pe album . Doamne ce catarica mai eram pe zidurile alea si la un moment dat m-am urcat pe un turn si nu ma mai puteam da jos ...ghghgh Ah , gasisem si o taverna unde ne facea gratar pe jar in fata noastra , paella si alte cele . Initial trebuia sa ajungem in Barcelona dar mi-a placut asa de mult incat l-am convins sa ramanem acolo si nu regretam . Nimeni nu e perfect ! Diana . http://community.webshots.com/user/deborah_debby-date
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...