Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din USA, poftiti la o barfa!!! (16)


Recommended Posts

Conchita, asta sigur nu-i din Bold and Beautiful, sau cum i-o fii zicand la soap-ul ala? Nu prea gasesti printre evrei barbati misto decat rar. Si ce mai face pe langa dinti? Are cabinetul taman pe langa Westinghouse, nu? Ca vad ca-s pe aceeasi strada si nr destul de apropiate (dupa standardul american).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mona, la susan ii zice sesame. uita-te la raionul de semintoase sau nuts (acolo unde-s alunele, migdalele, nucile etc.) sau la baking goods. sau intreaba-i (p-aia de la magazin :)) unde gasesti. http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by simonaM
fetelor.....spneti-mi si mie cum ii spune la susan...ca de cind tot caut si nu il gasesc,sau pe unde e pus la magazine!! please![help]imi trebuie astazi! don't worry....be happy. mona78
sesamy seed se numeste si te sfatuiesc sa nu iei pungi mari ca se degradeaza destul de repede semintele in contact cu aerul. Il gasesti fie la condimente fie al international foods. Are cu punga de 2kile la Costco dar cum iti ziceam nu merita sa iei ca se strica, pofta mare, A PS toate trei in acelasi timp!!!! L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante Iubirea misca soarele si celelate stele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup][pup][pup]pt toate...din pacate nu am gasit (am fost la 2 magazine..la kroger si la farmers jack).dar o sa caut pe alta data...vroiam sa fac ceva placinta cu ciuperci si ficatzei de pui si cu susan pe deasupra......voi face cu mac. multumiri fetelor!!!![s]este ziua mea luni,iar azi pregatesc mancare buna pe dumineca...am musafiri(adica ai mei)dar sunteti invitate toate americancele la mine(si tu Mircea)!!!![bere](dar fara bere pt ca noi nu folosim asa ceva!!![:D] don't worry....be happy. mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

se zice Sesam deschide-te! :)) avem doo sarbatorite, chef mare, va sa zica! Oana B intinereste maine (duminica, 25 aprilie), iar Simona luni. nu se ofera nimeni pentru marti, miercuri, etc, sa intampinam 1 Mai muncitoresc cum se cuvine? :)) La Multi Ani Oana si Simona, sa ploua cu daruri si cu bucurii de la familie si prieteni! [flo][s][s][s][s]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SIMONA eu am gasit si la Giant Eagle, sesame.... KIM ce face bebicul? cum te simti? sarcina usoara in continuare! CONCHITA ce fain! si nu am putut sa nu remarc zambetele stralucitoare a la star ale dentistului si ale echipei [:D] ...suuuuper [cool]! FETITZA bine ai venit! eu am crezut ca Mircea is schimbase nick-ul ca tot era fetitza cu cariocile...[:D] va pupic, allya si alex-dinu (28 oct 2003) http://community.webshots.com/user/allyalex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by conchita
se zice Sesam deschide-te! :)) avem doo sarbatorite, chef mare, va sa zica! Oana B intinereste maine (duminica, 25 aprilie), iar Simona luni. nu se ofera nimeni pentru marti, miercuri, etc, sa intampinam 1 Mai muncitoresc cum se cuvine? :)) La Multi Ani Oana si Simona, sa ploua cu daruri si cu bucurii de la familie si prieteni! [flo][s][s][s][s]
chonchita....multumesc mult.....si eu imbatrinesc(26 ani/pe 26apr). Oana_B....LA MULTI ANI!!!!![s] Multumesc fetelor pt sfaturi(o sa caut susan,mai repede inainte de a ma apuca de gatit.) don't worry....be happy. mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani sarbatoritelor! Pastrati-ne cate o bucata de tort. Da' sampanie bei, Simona? Stai sa mai faci vreo doi kinderi ca te apuci si tu de bere. Noi bem, dar numa' de aia nemteasca sau olandeza, asta bastinasa e cam "chioara". Sesame seeds gasesti si la health foods, dar la market ar trebui sa fie si la voi. Noi am prestat munca in gradina, sotul pe tractoras, eu pe langa cu indicatiile, copiii fiecare cu treaba lui, dupa varsta. Acuma mergem sa tragem toti cate un nap, al' mic de fapt doarme deja.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...