Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de Oct-Noi-Dec 2003 (22)


Recommended Posts

Carmen, zau daca nu vreau si eu putina liniste... Mersi de oferta. :)) Sincera sa fiu nu cred ca or sa iasa asa repede maselele. Eu sper la pana la un an sa termine cu maselele care or fi de iesit...

Azi a reusit Luca sa adoarma fara sa zica nimic... Doamne ajuta!

 

Am scanat cam 30 de poze, acum le pun in album.

 

 

 

http://community.webshots.com/user/adamestii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 137
  • Creat
  • Ultimul răspuns

La multi ani pentru sotz Carmenid="red">!

Stiati ca astazi e si ziua Ancutei fetita Vilmeiid="red">? La multi ani inca odata! Si mama ii pune ceva pe ochi lui Aldito cind vrea sa-l adoarma, asa e, il pacalesti usor si dupa citeva minute iei scutecul si gata e in siguranta.

Adameasco id="red">v-am admirat pozele, ce multe ai pus! Bravo! Pai Luca e baiat mare! Noi avem inca bebelusi pe linga el[:D]. Ce frumsel e, si cit iti seamana! Leit maica-sa! Imi place ce par lung si des are, eu chiar ma intrebam daca la un an am din ce sa-i iau din motz lui Aldito[:D]. Se vede din poze ce barbatel cu personalitate e!

Adameasco eu chiar ma gindeam, ce-ar fi sa-l iei si pe-al meu cind or aparea dintii, pai si-asa te-ai obisnuit cu program de noapte alba[:D]

Aoleo, stai nu da[:D]. Glumeam, meriti si tu o vara calma si superba!

Allyaid="red"> multumim pentru complimente, Aldo e moldovean romanas sadea de-a nostru si ma amuz rau de tot cind familia sotzului incearca ca caute in el semne de spaniolo-italian[hot]. Ma amuz, ca n-au nici o sansa! E inaltutz, grasan de la pamint, blondin cu ochi albastri! Nici urma de mediteranian[:D]. Cu toate ca mi-ar place sa am o fetitza cu barul ondulat si negru si cu pielea maslinie asa ca ei. Urmatorul deci[copil]

Si apropo de bere, chiar ma uitam in poze ca aproape peste tot e prezenta[berica][bere]. Ce sa fac, aici in Germania in loc sa ma dau dupa ei in alte chestii ca de ex mania de a spala geamuri sau mai stiu eu ce, direct obiceiul cu berea l-am adoptat de zici ca-s nemtzoaica sadea[:D]!

Pupici:)

 

Vikinga& bb Aldo

http://community.webshots.com/user/vikinga109

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA FETELOR!

 

M-am uitat pe pozele voastre si aveti niste copilasi[copil]tare simpatici.Sa va traiasca, sa fie sanatosi si voinici!!!

 

Adameasca,eu stiu ca trebuie introdus ficatelul in luna a saptea,adica dupa ce a implinit 6 luni, iar DAVID are 6,5 luni.Oricum i-am dat foarte putzin si doar o data.Este gresit?

 

In rest noi suntem bine.Azi facem vaccinul.Aseara am facut baitza si a fost distractie mare, baia si apa in general il incanta pe DAVID f. mult.

 

 

Mariana si [copil]DAVID(11.10.2003)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...