Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

GYMFLEX-pro sau contra


Recommended Posts

Salut la toata lumea!Am facut si noi rost de o banda din asta care inlocuieste gimnastica pentru abdomen.Eu totusi am o retzinere in privintza ei.I s-a facut nu de mult timp reclama la televizor.A mai folosit-o cineva? Atzi auzit cumva de eventualele efecte pe care le-ar putea avea folosirea ei?[aerob]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns
He, he! M-a tentat si pe mine , dupa ce am nascut, dar recunosc, n-am incercat! Cind ai scris "banda", nu stiam despre ce-i vorba , dar ma gindesc ca-i vorba despre centura aia care vibreaza si-ti intareste muschii in timp ce tu manici Big Mac-uri[:D]. Asa-i? Despre asta vorbeai? Ca eu la asta ma refeream. Ar fii interesant de stiut daca cineva a incercat-o si a mers ca miine ma duc si mi-o iau !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Simi ,aia e .Are mai multe nivele de intensitate,si dupa 10 minute se opreste automat.Eu am folosit-o de 2 ori si sincera sa fiu ma cam dureau muschii de la abdomen.Sotzul meu o foloseste aproape zilnic de o saptamana.De asta tot stau in dubii ca ma tem sa nu aiba si alte efecte.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, daca ai pietre la rinichi, nu o folosi ca e nasol, iti stimuleaza mecanic eliminarea pietrelor. din principiu sunt impotriva benzilor astora cu vibratii prelungite pentru ca nu actioneaza numai asupra muschilor, ci si a nervilor, organelor din abdomen, iti mai zgaltaie si ovarele, brr...in fine, nu explic grozav de ce sunt anti si poate am prejudecati, nu ma lua in seama [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E vorba de chestia aia care functioneaza pe baza de impulsuri electrice ?

Hmmm, nu am incercat-o niciodata, dar sincera sa fiu nu-mi inspira incredere, mai ales ca, dupa parerea mea, are o gramada de efecte secundare mecanice, electrice, electromagnetice sau de care mai vreti voi. Si apoi, e un mod nenatural, sa zicem asa, de a-ti modela silueta. Tot mai bune sunt exercitiile fizice, cel putin pentru mine, chiar daca obosesti, transpiri, gafai sau te-apuca lenea si nu le mai faci

Repet, asta e parerea mea, ceea ce nu exclude faptul ca altii sa fi avut experiente pozitive cu centura asta. Poate sunt eu mai reticenta la inventiile astea...

 

Simona

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...