Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac: ce am mancat azi? (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Laura, draga mea, citindu-ti raspunsul,mi-am gasit si eu lamurirea la faza cu paste din grau dur, ca din acestea am vazut si eu si nu aveau nepermise pe ele.ia sa imi iau si eu o punga si o sa aplic reteta ta next month, ca acum nu ma indur sa intru in fainoase:) Caroline! Multumesc muuuult Eh, acum suna mult mai bine si mai aproape de adevar. Si eu ma simt foaaarte bine. Cat despre retzete, asa cum v-am scris, nu este o adresa pe net ci le scriu dintr-o revista de "bucatarie de vara"- Ioana.Cum ati vazut, le scriu in forma de "ia asta si fa asa"[:)] asa ca am sa mai scriu, cand mai scotocesc prin revistele mele si gasesc ceva care sa fie ok pt Montignac (pentru noi, de fapt). Korinna Cam putin masa de seara.Incearca sa ai si ceva mai consistent, nu tarziu,bineinteles, ca asa ai putere, pai?Macar o salata de fructe, tot e mai hranitor decat un gref si atat. PS Nu vad de ce nu salata verde cu cremwursti, cand noi mancam la pranz (sau seara) fripturica buuuuna cu ditamai castrinul de salata.Fetelor,dragelor, cum e? Va pupa Andrada34
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Bineinteles ca puteti manca ou, crenvusti, branza cu legume, dar nu la micul dejun! Deci mancati linistite proteine cu legumele( salate)permise la dejun si cina si o sa vedeti ca e ok. Eu ma tin serios de regim, mai am de slabit 6-8kg, momentan stagnez de vreo saptamana, dar nu renunt, va tin la curent. Astazi: -dimineata: cacao cu lapte 0%, 2 oua fierte -pranz: pui la cuptor, branza, rosii, castravete -cina: mai vedem ( mancarica de ciuperci cu smantana, probabil) Succes tuturor!!! Ruxandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, te rog, "initiaza-ma" si pe mine in dieta montignac, ca sunt mica si neajutorata si nu stiu nimic despre ea... Cu ce incep, inteleg ca este si o lista cu pasii pe care trebuie sa-i urmezi... Please, help me! Am vreo 8 kg in plus si nu stiu cum sa scap de ele... georgia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va spun si eu meniul de azi, cu toate ca e cam la fel cu cel de ieri: dim - suc de la 1 grapefruit, iaurt 0%+fulgi grau integrali pranz - fasole verde, piept pui la gratar, salata cu rosie+castravete seara - mister... sa vad ce mai gasesc prin frigider Trebuie sa va spun ca ieri m-am infruptat din belsug cu ciocolata neagra si cu o bucata mare de cioco cu lapte si alune... aduse din Franta de o colega de birou... cum era sa rezist unei astfel de ispite??? Dupa 8 kg date jos, nu mai am asa remuscari cand mai calc pe de laturi. Mai sunt insa cele 2-3 kg cu care ma lupt de zor! Azi m-am cumintit, n-am mancat decat un pic de cioco neagra...[:I] Pupici si spor la slabit, Mihaela si Alex (1 an si 10 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...