Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de ian-feb 2004 (12)


Recommended Posts

Helen id="blue">asa cum ti-au spus si fetele........nu te mai stresa .....ai sa vezi ca totul o sa fi bine......incearca sa nu-l mai fortezi sa pape si ai sa vezi ca totu va fi ok.

Rachella isi tine manutele desfacute aproape tot timpul......doar cand vrea sa le pape si le stange......asa cum a zis si Andra pana la 9luni doctorii descopera cam greu daca au ceva......si mai ales in cazul tau care nu cred ca e atat de grav.......hai linistete-te si capu sus......Cosminel are nevoie de tine[pup]

 

Aseara i-am luat si noi miru ...si a fost asa de cuminticaaaaaaa....Babeeid="blue"> are ceva daca nu am avut ciulini si nuci??????

In schimb sa trezit la 5 a papat ....si apoi iar la 8......sper ca din seara asta sa-si rea vechiul obicei si sa doarma pana la 7-8

 

Andruskaid="blue"> la multi ani ptr aniversarea de 5ani!!!!!!!!!!Sa fiti sanatosi si sa va iubiti can prima zi!!!!!!!!!!!!

Caroid="blue"> dulcel foc Tomas!Sa-ti traiasca si sa-ti aduca numai bucurii!!!

Fabiid="blue"> asteptam pozici[pup]

 

Anita si Rachella -17.o1.2004

http://community.webshots.com/user/sugarbabe134

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns

tot prinsi cu Botezul am uitat sa le spunem LA MULTI ANI id="size2">id="red">sarbatoritilor de duminica si luni

 

 

 

Carina Flavia, Maysa Andrada, Vivien, Mihai Alexandru, Amos Daniel, fetitza Magdei 30id="size3">id="red">

 

Anca si bebitza Matei (data nasterii - 1 ianuarie 2004)

 

http://community.webshots.com/user/ancutza124

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sar'mana pentru urari, buliid="red">.

Helenid="red">, cum au spus si fetele, linisteste-te, ai sa vezi ca totul o sa fie bine.[flo]

Andruskaid="red">, La multi ani fericiti si sa fiti asa pana la 120 de ani [flo]

Aneid="red">, te inteleg ce greu trebuie sa iti fie ca ai pierdut papagalul...stiu pt ca si eu am trecut nu de mult prin pierderea pisicii mele.

In rest, noi avem maine vaccinul de 2 luni, am iar emotii ingrozitoar, dar trecem si peste asta, ca suntem flacau mare.

Va pup si o zi buna.

 

Saphir si [copil] Amos Daniel (26.02.04)

http://community.webshots.com/user/ClimAmos

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helenid="red">

Asa linistea ta este importanta pentru Cosmin. Sigur va fi bine.

Arturicilor cu greu reusesc sa le desfac pumnii cand le fac baie. La fel cand papa si le e foame.

 

Oricum si ei sunt in greva. La mesele cu cereale am marit la 175 ml cantitatea si dupa ce termina tipa de suparare. Apoi la cele 2 mese de lapte stau cu bibe in gura si rad. La masa de 10 au papat 60 si la urmatoarea 100 dar cu greu.

Daca vii in Buc iti recomand un medic f bun.

 

De la 1 iulie ma intorc la servici. Am dat anunt azi la toate agentiile de recrutare Baby Sitter care le-am gasit. Sper sa am noroc si sa rezolv repede.

 

Ioana,

 

[copil] Yid="green">Aid="red">Nid="blue">Nid="purple"> & [copil]Pid="red">Hid="blue">Iid="brown">Lid="green">Iid="purple">Pid="navy">id="Comic Sans MS">id="size2">id="size3">

_______id="beige">28.01.2004_______id="beige">id="Comic Sans MS">id="green">id="Andale Mono">id="Century Gothic">

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani cu multa sanatate tuturor bebeilor sarbatoriti astazi: Carina Flavia, Maysa Andrada, Vivien, Mihai Alexandru, Amos Daniel, fetita Magdei[flo]!!!id="purple">id="size4">

 

Adinaid="blue">, te asteptam sa ne povestesti ce face Motiid="red">. Cum sta fara tine? Mare noroc ai cu mama ta!

 

Ieri am vorbit la tel. cu Layla id="blue">care nu prea mai are timp sa intre pe forum din cauza lui Danielid="blue">. Bb ii ocupa tot timpul pentru ca este f.f. activ si doarme doar afara. Astazi au fost la vaccinul de 4 luni si sper ca totul este ok. Cu urechea inca nu stia daca a scapat de operatie, dar a urmat tratamentul si era infinit mai bine. Mi-a promis ca ne vom intalni la plimbare in Poli. Poate reusim sa ne adunam mai multe.

 

 

 

Adriana - mamica lui bb Rares (13feb.2004)

http://community.webshots.com/user/ad_risnov

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ancaid="blue">,

Acum am reusit sa vad pozele voastre TOATE!!!

Sunteti niste frumosi aman...trei[olala]! Sa va traiasca Mateiutzu id="blue">si sa va aduca multa bucurie in casa!

 

Aneid="blue">, mi-am clatit ochii si cu pozele tale[;)]. Mai, n-am vazut in viata mea frumusete de fetita ca a ta! M-ati dat gata cu tinuta si mai ales cu palaria! Parca era o printesa[zana].

 

Adriana - mamica lui bb Rares (13feb.2004)

http://community.webshots.com/user/ad_risnov

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...