Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetita Roxanei--mamica de 17 ani


Recommended Posts

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Eram ieri intr-o sala de judecata si pe o banca in fata mea vad ziarul deschis chiar la articolul cu pricina. In secunda urmatoare mi-am zis : Asta e mana lui adrianangi.

 

felicitari tinerei mamici, sanatate si noroc in viata micutei si aplauze la scena descisa tie, caci e meritul tau[bis]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by bibi

 

Eram ieri intr-o sala de judecata si pe o banca in fata mea vad ziarul deschis chiar la articolul cu pricina. In secunda urmatoare mi-am zis : Asta e mana lui adrianangi.felicitari tinerei mamici, sanatate si noroc in viata micutei si aplauze la scena descisa tie, caci e meritul tau[bis]

id="quote">id="quote">Mai, nu e meritul meu, ci al colegilor de la Libertatea, care s-au implicat si eu f. mult in acest caz. Ei i-au facut buletin, ei i-au gasit Centrul Maternal, ei au ajutat ca pe certificatul de nastere al copilului sa fie trecut si tatal. Sunt multi oameni cu suflet mare care trec neobservati. Voi trimite felicitarile tale mai departe!Articolul cu pricina e acum la adresa http://www.libertatea.ro/index.jsp?page=archive&mid=947&aid=70940"Nu exista dragoste.Exista doar dovezi de dragoste" Jean CocteauSalvati un inger:www.casa-romanilor.ch/teodora.htm

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adriana, imi cer scuze daca ma repet, am senzatia ca te-am mai intrebat o data dar nu mai stiu unde ... ele au tot ce le trebuie acolo, ce ar mai avea nevoie? Fundatia le asigura scutece, mancare... cred, nu? Sau nu? Voi ce le-ati dus si ce ati vazut voi ca i-ar mai trebui? Thx!

 

Cristina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...