Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

The End?!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Paula,

 

ai spus ca are doua fete dar fiecare din alta casatorie si fetele stau cu mamele lor.ori eu nu mai stiu romaneste ori tu nu te faci inteleasa.deci are 2 copii cu doua neveste.

ai spus ca ai avut o sansa cu tatal Marei.si ca nu a functionat.nu din cauza acelui barbat care a revenit cum spui tu in viata ta dupa 2 ani,cand Mara avea 3 saptamani?daca stiai ca EL este iubirea vietii tale si ca esti decisa sa infrunti toate piedicile,numai sa fii cu el,de ce ai mai facut-o pe Mara?imi pare rau ca sunt dura,dar ma doare sa stiu ca unii fac copii doar dintr-un moft,razbunare sau mai stiu eu ce.si mai spui ca Mara i spune tata.cand o sa cresca ce o sa-i spui?ca ea are un tata care nu stiu din ce motive nu o vede decat duminica,dar in schimb in casa creste alaturi de un alt tata care mai are 2 fete?!

 

 

Maria

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paula, nu vreau sa ma cert cu tine dar ca sa-ti raspund la intrebare, nu, nu cred ca as fi putut conversa cu nevasta lui nici inainte de a se fi mutat el cu mine, daramite dupa... Nu as fi putut conversa cu nevasta lui decat in conditiile in care ea ar fi fost "fosta", iar eu nu as fi avut nimic de a face cu asta...

Este treaba ta cum alegi sa traiesti si cu cine...

Eu am pus la indoiala spusele tale pentru ca esti putin cam inconsecventa.

 

Andreea

Victory belongs to those who believe in it the most!

 

PS Si pana la urma, sa ma ierti, dar ce ati facut voi doua nu se cheama o simpla conversatie...

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi se pare ca relatarile Paulei nu sunt intotdeauna consecvente . Probabil ca nici in viata nu este foarte consecventa. Toate certurile si impacarile dintre ei in decursul celor doua-trei luni decand a scris prima data si reluarea relatiei dupa ce a avut un copil cu altcineva m-au dus la aceasta idee.

As fi curios sa stiu cum va fi peste cateva luni.

 

bogdan

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

PAULA sau BOGADAN TE ROG sa ramai la un singur nick. Este pt a doua oara cind iti atrag atentia.

Te rog sa comunici adminului cu care nick vrei sa ramai.

ACEST SUBIECT VA FI INCHIS. PANA LA CLARIFICAREA CU NICKURILE ORICE ALT SUBIECT ITI VA FI STERS.

NU ADMITEM SA FOLOSESTI USERII PE POST DE COBAI SAU PT DISTRACTIA PERSONALA.

LA REVEDERE!

 

 

 

"În afara de constiinta totul e bestialitate" (Camil Petrescu)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...