Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

lotiunile autobronzante


Recommended Posts

Kerstin te intrebam ptr ca eu folosesc de mult timp autobronzante si ma gandeam ca poate s-a mai inventat ceva mai bun... Si eu urmez aceleasi etape, dar nu stiu de ce ma gandeam ca poate Herbagenul e mai gras...si atunci nu mai trebuie crema hidratanta inainte... Tu cat timp stai ca sa intre in piele?!? Eu ma dau pe tot corpul (inclusiv pe spate)! Am deprins si tehnica sa ma dau singura pe spate si fara sa ies vargata! Before judging somebody, walk a mile in his moccasins.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 123
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salut fetelor, de curand mi-am luat si eu un autobronzant de la Garnier Ambre Solaire, No streaks bronzer si sunt multumita, are miros placut si se cunoaste inca de la prima folosire. Mi-am luat spray pentru corp si crema pentru fata, tot de la Ambre Solaire. Poate va ganditi si voi sa folositi Garnier.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kerstin, mersi de raspuns. Nu stiu ce sa zic, zilele astea am terminat un tub de Express bronzeur, si am stat sa ma gandesc daca sa il schimb cu altceva. Insa pana la urma dupa indelungi framantari...tot cu Express Bronzeur m-am intors acasa. Pur si simplu m-am indragostit de minunatia asta. Before judging somebody, walk a mile in his moccasins.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Furni, am mai auzit ca ar mai fi incercat unii varianta propusa de tine. Eu personal nu am incercat. Ce folosesc eu nu prea merge amestecat (zic eu). Daca incerci da-ne de stire. Poate incerc totusi diseara sa vad ce iese ( pe o zona ascunsa). Before judging somebody, walk a mile in his moccasins.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clopotzel, cand am zis ca n-am incercat m-am referit la autobronzant (nu la metoda propusa) asa ca eu n-am materia prima pt. testare. Speranta mea e-n voi. Va pup. PS: Daca merge poate ma bag si eu (ca e mai simplu). Da' cred ca scoteau astia pe piata vreo crema de corp colorata (daca mergea), nu?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

de acord cu Garnier si Herbagen si as mai adauga ceva pe lista Nivea sunt si fff bune pt piele ...in schimb sunt anti Oriflame si Avon chiar eu le-am folosit, am avut si cliente care la fel de nemultumite au fost...dar Lancome su L`oreal sunt marci de renume...in functie de ceea ce ne permite buzunarul cu respecte aniella
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...