Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

lotiunile autobronzante


Recommended Posts

bonjour, intru si eu abrupt in subiect: mi-am luat garnier si spray si crema (spray-ul pentru corp, crema si pentru corp si pentru fata), am urmat algoritmul destul de corect (exfoliere, crema hidratanta, crema autobronzanta) si rezultatul parea incurajator pina cind a inceput sa se ia bronzul in dungi, pete si alte forme nedeterminate. pina m-am prins ca trebuie sa te speli pe miini dupa fiecare aplicare si nu doar la sfirsitul sedintei de auto-bronzare, mi-am pictat si eu palmele in portocaliu intens. o alta faza mai putin placuta: tot spalindu-ma pe miini intre aplicari, in zona incheieturilor si pe dosul palmei ramineau mereu dungi de la apa care se scurgea peste crema. foarte neplacut. am pielea foarte alba si nu prea stau la soare din multe motive. si asta e neplacut. ce sa fac?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 123
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Furni, iti promisesem o testare! Am executat-o! Rezultatul identic ca si cu varinata clasica! Insa eu raman adepta variantei mele. P.S. Te-am vazut in poze! Felicitari, arati f bine! Si aveti un flacau super dulce! Sunteti o familie frumoasa! Nu spune hop pana nu sari.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim frumos Clopotzel [bis][pup]! Io's mai comoda din fire, asa ca tot o repriza de plaja latita pe un sheslong mi-e mai la indemana. PS: Dar atentie! Ochiul meu vigilent va va citi si in continuare! Va pup. http://community.webshots.com/user/furni001
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
PS: Dar atentie! Ochiul meu vigilent va va citi si in continuare
..poate poate te razgandesti nu! (imi permit eu sa completez![alcool] Eu de cand am descoperit placerea asta de a ma picta...NU MAI AM STRES CU STSTUL LA PLAJA> Inainte cand era putin soare sau frumos (ca aici nu prea e vara adevarata, decat f rar) ma agitam sa ajung la plaja! Acum..sunt libera si bronzata![amoras] Nu spune hop pana nu sari.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...