Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

lotiunile autobronzante


Recommended Posts

quote:
Originally posted by diana904

 

Si eu tot in dungi am iesit cu cel de la Avon!! Noroc ca eram insarcinata si oricum nu purtam fuste (2 saptamini n-am iesit din pantaloni, imi dadusem numai pe picioare). As incerca si eu de la L'oreal sau Garnier sau Nivea dar n-am curaj...daca o patesc iar??

id="quote">id="quote">Buna,Prietena de care am pomenit mai sus cu dungile ....lol la o luna si-a cumparat de la l'oreal sprey autobronzant si imi aduc aminte ca a fost incantata. Am inteles ca sunt mai bune cele care au pulverizator...decat cremele. Eu una nu am incercat , desi imi trecea prin minte, dar m-am lecuit de la ea.....Ce se mai freca in baie cu buretele.... Asa ca din spusele ei, ea recomanda L'oreal.O zi placuta si......cafenie [;)]Elena

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 123
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Il recomand cu caldura spray-ul autobronzant L'oreal. Si orice autobronzant care este spray. Da spray sa fie! Nu crema/lotiune cu pulverizator/atomizor cum sunt cele de la Avon, oriflame...etc.

Spun asta ptr ca cele care sunt spray, atunci cand sunt pulverizate pe piele sunt uleioase, ca un ulei de corp si poti sa te dai linistita si pe spate sau in zone unde nu poti sa intinzi uniform pe piele..si nu veti avea dungi sau altceva. Eu l-am folosit, am fost super incantata, mai ales dupa ce m-am vargat cu lotiuni autobronzante de la Avon (mai zace si acum in baie), oriflame...

Dezavantajul este ca nu te poti da si pe fata (cel care l-am avut eu nu era ptr fata, dar probabil ca or fi sprayuri si ptr fata), si m-a tinut ptr 4 aplicari din cap pana in picioare...dar a meritat.

 

Aaa, si ca sfat, daca folositi acest spray, aveti grija sa va spalati pe maini fff bine dupa fiecare aplicare. Adica: te dai pe un picior, te speli repede cu sapun bine bine, ptr ca fiind un fluid usor intra imediat in piele si nici nu stii cum te faci galbena pe maini. Eu am patit-o dupa prima aplicare. M-am facut pe tot corpul si la sfarsit m-am spalat pe maini, bucuroasa ca am facut un lucru bun. Insa a doua zii...ziceai ca facusem dulceata de nuci verzi...

 

Before judging somebody, walk a mile in his moccasins.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor m-ati facut sa rad cu bronzul vostru in dungi! Spunea cineva ca a folosit o lotziune de la Lancome. Eu pana acum nu am avut nici o experientza neplacuta cu produsele lor. De aceea m-ar interesa si pe mine lotziunea asta.Cat costa si cate aplicari potzi face? Perlutzele autobronzante(sau cum s-or mai chema ) sunt bune? Ca vazusem la televizor ca faceau reclama. Aha inca o intrebare[:I] La Estee Lauder sunt astfel de lotziuni?

 

Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by SimonaR

 

Autobronzantul de la Artistry (Amway) este f bun si da o culoare super naturala.
Simona

id="quote">id="quote">Eu mi-am comandat de la Avon saptamana trecuta(inca nu l-am primit)[bang]Simona stii cumva daca se pot comanda produsele de la Amway pe internet? Eu am mai folosit alte produse de la ei si am fost multumita,acum nu cunosc nici un reprezentant.alina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...