Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

lotiunile autobronzante


Recommended Posts

  • Răspunsuri 123
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Si eu am incercat, acum doi ani, crema aceea mica autobronzanta numai pentru fata, de la Oriflame si mi-a placut, dar am dat asa, de curiozitate.

Prietena mea foloseste L'Oreal si este foarte multumita.In plus, arata si bine:)

Asa ca daca ne uitam bine la ce au scris fetele, L'Oreal bate de departe totul.Sa o incercam!

 

Andrada34, curioasa

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Eu am folosit si folosesc crema autobronzanta de la Avon (tubul maro) si nu am avut nici o surpriza. E adevarat, am folosit-o numai pentru fata si decolteu, dar totul a fost OK! Nu mi-a lasat deloc urme, imi da un bronz natural super misto.

Asa ca, orice produs, reactioneaza diferit de la o persoana la alta, indiferent cat de bun este el.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu militez pentru L'Oreal. Eu am spray in flacon de 150 ml, la instructiune scrie ca trebuie sa te dai in fiecare zi pana la obtinerea nuantei dorite, iar apoi o data pe saptamana, pentru mentinere. Eu nu am abuzat de el insa se foloseste economicos, fiindca sprayezi si pe urma uniformizezi cu mana, asa ca nu folosesti extraordinar de mult la fiecare aplicare.

Imi place ca lasa pielea deosebit de fina si are un miros care mie-mi place. Atentie, acesta este numai pentru corp, exista si pentru fata, in functie de culoarea pielii, respectiv pentru ten palid si pentru ten normal sa zicem.

Anul trecut cand l-am cumparat din Romanaia a costat vreo 350.000 lei. Merita.

 

scarmanus

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, v-am citit aici si mi l-am luat pe cel de la LOREAL. Nu am mai folosit niciodata pana acum, asa ca va rog frumos sa imi spuneti daca se ia uniform la baie, sau raman urme? In plus, cand transpiri, se intampla ceva cu hainutele? Imi place tare mult albul, asa ca... A, si inca ceva: eu ma epilez cu epilatorul, cred ca nu se "razuie", nu?

 

Va multumesc mult. (poate va faceti timp sa imi raspundeti repede...m-as rezolva chiar azi)

 

Va pup

 

Eva

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se ia cam dupa o saptamana, daca te freci cu buretele la baie. Nu pateaza hainele, nu-ti face probleme!

Cand se curata nu se ia uniform, dar poti sa te dai din nou cu el si obtii un bronz foarte frumos. Trebuie sa incerci, ca sa-ti dai seama cum e mai bine pentru tine.

Spor la bronzat!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu folosesc de ani de zile de la AVON si nu am avut niciodata surprize!!!!

Ce-i drept, pentru ca am pielea foarte alba imi dau cu lotiune autobronzanta jumi-juma cu lotiune de corp.

Intai ma exfoliez bine de tot (este o conditie obligatorie ca altfel iesi in dungi...) si apoi ma dau cu lotiunea preparata si o intind bine. Iese un bronz super.

 

Anca si bebelina Alexandra (10 nov.2003)

==================================

http://www.vectornoise.com/Alex/index.html

==================================

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

o singura data am incercat si nu-mi mai trebuie! lotiunea de la Avon.. ce am obtinut? dungi, palme galbene-maronii de parca as fi stat cu ele in iod o luna! eram disperata! [bang] am incercat orice ca sa-mi curat palmele ... si am reusit...cu piatra ponce [:D] va inchipuiti ce rani mi-am facut pe maini! am umblat vreo 2 saptamani bandajata; colegele credeau ca am vrut sa-mi tai venele [:0] de ce nu asteptati sa vina vara, totusi? parca tot mai bine e la soare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu, fetelor, de ce n-oi fi citit eu subiectul de când l-ati "lansat". Eu am comandat Avon si miine deja il primesc! Vai de capul meu! Tot e bine ca am citit inainte de a-l folosi. O sa-l parasesc in baie si o sa trec la L'Oreal, si eu. Va pup! Si, bronzare fara peripetii! Anamaria si Andrei (28.04.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Vreau sa va spun, despre lotiunea de la AVON ca e naspa de naspa, pentru mine. Anul trecut m-am dat si m-am umplut de dungi, pete, mai inchise, mai deschise desi m-am dat uniform cum scria pe indicatii si tot nu am iesit ca lumea. Pe picioare a iesit cel mai naspa. Pe burta si spate a prins mai bine. Si s-a mai dus si greu....mi-era rusine vara sa umblu cu pantaloni lungi, ca aratau de parca ma batuse cineva cu nuiaua. lia 27 sapt de la UM
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...