Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

lotiunile autobronzante


Recommended Posts

  • Răspunsuri 123
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu am incercat crema autobronzanta de la Vichy.....e buna, dar bronzul nu tine asa mult.....DAR PE URMA AM DESCOPERIT CA DACA O COMBINI CU O SCURTA BAIE DE SOARE....SCURTA DE TOT.... TE TINE MULT SI BINE, chiar comparam culoarea cu cea dupa vreo saptamana, doua dupa ce ai venit de la mare.........apropos, celelalte produse cat isi mentin bronzul, asa de curiozitate???????
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asa... hai sa va spun si eu, ca sa inclin balanta si mai tare [:D] am folosit: 1. Avon (crema) [bang] 2. Oriflame (crema) [bang] 3. Garnier (crema) [bang] 4. Nivea (spray) [cool] primele 3 creme au fost nu abandonate, ci, mai rau, aruncate in timp ce am injurat cu foc (deh, dupa atitea palme colorate, dungi...[alcool]) pentru mine, Nivea e in top. si - sincer - cred ca am ceva experienta in folosirea lor. cred ca Nivea tine vreo 4 zile. nu m-am mai dat cu autobronzant anul asta, ca sper sa ma bronzez natural, insa tot la Nivea as apela, in caz de nevoie. ____________________________________________ oriunde ati fi, fiti uniti, dragi romani... http://community.webshots.com/user/atomskin-date
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca B, nu cred ca trebuie sa-ti fie frica sa folosesti spray-ul. cremele sunt cele "periculoase", din cite am citit/auzit/testat. incearca sa te dai intii pe o zona care nu este expusa privirilor, sa zicem... sub linia bikinilor, cu mult deasupra genunchiului? vezi cum iese, si apoi vei decide daca vrei sa te dai peste tot :) bafta la autobronzare [flo] ____________________________________________ oriunde ati fi, fiti uniti, dragi romani... http://community.webshots.com/user/atomskin-date
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu de la Garnier stiu ca e bun.e spray si se numeste Ambrie Solaire.E 275.000 dsaca cumva av intereseaza.Eu nu l-am incercat deoarece mie imi place sa stau la soare,dar am citit intr-o revista ca e bun!Daca are cineva,poate imi azice si mie cum e.Nu ca as avea nevoie pt ca mie bronzul din vara imi tine pana in martie cand ma bronzez iar! Iar faza cu dungile a fost faina![:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] miru&nana=>fetele mele frumoase
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, hai ca sinteti dragute cu dungile si cu petele alea! Chiar ma gindeam si eu sa incerc ceva, dar Nivea. Sint dedicata produselor Nivea, insa nu am incercat pina acum spray-ul autobronzant. De obicei folosesc Nivea 8 iar rezultatul este excelent. Sper ca am inteles bine - Nivea spray AUTObronzant, oricum merg diseara la magazin sa vad. Dar ce parere aveti despre bronzatul la solar? Cit de sanatos este sau nociv?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor, eu nu va inteleg: de ce nu va bronzati voi de la soare? Ca de acum pana la toamna aveti timp sa va bronzati si sub limba. Eu nu am folosit niciodata autobronzantele dar am o colega care a avut o tentativa asta-vara cu Avon. Cand scriu am gura pana la urechi deja: a aparut un soi de galben-negru-maroniu de ziceai ca-i moarta de 3 zile si nespalata. In special pe la cute (glezne, genunchi, brate) arata de[:D][:D]. Si mai este si chinul dracu: cica scrie sa stai goala pana te usuci (de crema, binenteles[:D]); si cum statea ea exilata pe marginea cazii, si-a sprijinit fata coatele in barba si-n genunchi... cand s-a ridicat ..... hahahahaaaaaa... nu mai pot sa va spun ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...