Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

lotiunile autobronzante


Recommended Posts

Fetelor, eu m-am hotarat sa renunt la solar. Si acum o sa trec pe autobronzante. Insa nu stiu ce sa imi iau ptr fata. Asa cum va povesteam mi-am cumparat anul trecut loreal spray de corp si as vrea sa stiu ce imi recomandati ptr fata. Dar sa fie tot spray! Nu vreau sa ies dalmatian.[alcool] Before judging somebody, walk a mile in his moccasins.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 123
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu de fiecare data folosesc aceeasi lotiune autobronzanta si pt corp si pt fata.Dar daca vrei totusi sa folosesti separat lotiune de fata ma gandesc ca tre sa fie din aceeasi gama cu lotiunea de corp,ca sa nu ai surprize sa fii colorata diferit pe fata,fata de corp.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu de fiecare data folosesc aceeasi lotiune autobronzanta si pt corp si pt fata.Dar daca vrei totusi sa folosesti separat lotiune de fata ma gandesc ca tre sa fie din aceeasi gama cu lotiunea de corp,ca sa nu ai surprize sa fii colorata diferit pe fata,fata de corp.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanziana draga, drept sa iti spun si eu foloseam ptr fata ceea ce foloseam ptr corp, dar ma gandesc ca totusi e o diferenta intre continutul lor. SAu acealsi continut si amabalaj diferit?!? O sa dau o tura prin magazine cand am timp si dupa ce o sa vad scorurile poate revin la vechiul obicei.[alcool] Before judging somebody, walk a mile in his moccasins.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor sa va zic ce am facut! Mi-am cumparat aseara din Metro spray Express bronzeur de la Garnier. Inca nu am avut timp sa il testez dar in weekend o comit si va anunt. A mai folosit cineva sprayul asta?? Eu m-am dus ata sa iau spray autobronzant Garnier/Loreal de fata si /sau/ de corp dar nu mai era, in schimb m-a atras acest autobronzant expres. Sa vad ce o sa patesc. Va tin la curent! Before judging somebody, walk a mile in his moccasins.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu folosesc lotiunea autobronzanta de la garnier de 3 ani si sunt super ultra multumita de ea. Ma epilez cu epilator (brown) si ma dau cu crema (deci nu spray) si zici ca acum am venit de la plaja! Daca vrei sa fie mai inchisa te dai 2 zile consecutive, se invata in timp ce cantitate. Nu folosesc manusi, dar incerc sa intind repede crema si sa o aplic cat mai uniform. Pana acum nu m-am patat niciodata pe maini. Pe fata nu ma dau, mcara ca merg pe strada si tot mai ma arde soarele, deci nu e cazul.Si nu va incaltati sau imbracati cu ceva mulat pe piele macar 2-3 ore dupa ce s-a folosit crema autobronzanta. Succes la autobronzat sau prajeala placuta, ca tot veni vara. Numai bine tuturor, Carolyne
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...