Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

lotiunile autobronzante


Recommended Posts

Status: in admiratie.[^] As crede ca dau in narcisism, de dragul culorii. Da' nu, si sotul e incintat[olala]. Nu e numai impresia mea. Tind sa intirzii la serviciu din cauza controlului matinal [:D] Deh, numai seara tirziu ma apuca pictura. Vine week-end-ul si ies la afisare [cool] [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 123
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nu se ia mai fetelor, nu se ia! Va spun eu![baie][biz] Se duce doar ceea ce s-ar duce la o baie normala. Altfel ganditi-va ca nu ar mai fi existat "petele de (auto)bronz", daca faceai o baie si se ducea totul.Nu va fie frica! Before judging somebody, walk a mile in his moccasins.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am citit, am citit si intr-un final m-am hotarat sa fac si eu pasul asta. Aseara am luat spray autobronzant Minesol Bronze de la Roc. Mi-am dat putin pe interiorul bratului si arata foarte bine. As vrea sa trec la atac dar mai am inca unele retineri deoarece culoarea a iesit foarte intensa si se ia foarte greu. Daca gresesc, am incurcat-o. Deci, intrebare: Cum va dati pe fata? Va dati absolut peste tot, sau incercati sa dati numai prin zonele unde va prinde soarele de obicei(nas, pometi)? Ca nu stiu daca sa ma dau pe sub ochi sau pe sub sprancene....please, help. just me
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anka-maria,autbronzantul nu se da pe la ochi,pt ca acolo pielea e oricum inchisa la culoare.In rest te dai peste tot. Clopotzel,depinde de marca de autobronzant.Lancaster-ul pe care il folosesc eu nu se duce la dus,insa la exfoliat se duce in intregime. Lucru care ma bucura,ca daca fac o greseala o repar imediat si nici nu am surpriza sa mi se ia pe la incheieturile mainilor un pic si sa nu mai pot scapa de restul(cum mi s-a intamplat cu Avon si aratam "jegoasa"). Dar daca te-ai exfoliat cu o zi inainte,cata piele moarta s-a adunat intr-o zi ca sa trebuiasca sa te exfoliezi din nou??!Nici nu e bine sa te exfoliezi in fiecare zi,o data,de doua ori pe saptamana max. Eu zic ca daca vrei sa intensifici culoare sari peste exfoliere.Un dus obisnuit,lotiune de corp si lotiune bronzanta.Parerea mea...[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amka maria, bine ai venit in clubul "autobronzatelor"![grup][majoreta][majoreta] Intrebare: tu cand ai testat autobronzantul pe interiorul bratului, nu cumva ai dat direct pe piele fara sa aplici inainte o crema hidratanta?? Daca ai facut asa, de asta a iesit culoarea puternica! Deci sa iti povestesc cum fac eu: [baie]cu gomaj apoi ma dau cu o crema hidratanta si apoi autobronzant. iar fata este ultima care o pictez: acelasi procedeu urmez, eu ma dau toata fata (pleoape, sub ochi etc cu acelasi autobronzant de corp si nu am patit nimic!) Inca un secret pentru fata: incepi din centru spre margine cu aplicarea, astfel incat sa nu ajungi cu o cantitate mare spre radacina parului! Succes! Before judging somebody, walk a mile in his moccasins.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa am facut. Am venit din oras si hop! m-am aruncat pe spay si am dat pe brat, sa vad ce iese. Treaba este ca am dat intr-o zona teribil de alba si cum contrastul cu pielea e foarte mare, culoarea mi s-a parut tare. Acum astept sa vad cat dureaza si cum se comporta la spalat. Dar cand o sa ma pictez urmez toti pasii ca e o subs. tare buna, nu mai iese nici sa mori. just me
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...